Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė''

Š 2021-03-13 18:00
Šokio teatras, Vilnius
13.00 - 49.00

DĖMESIO! Pranešame, kad baleto spektaklis "Miegančioji Gražuolė", kuris turėjo įvykti kovo 21 dieną 18:00 (vėliau rugsėjo 26 d.) yra perkeliamas į 2021 m. KOVO 13 dieną 18:00 (šeštadienis)

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki spalio 2 d.

 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Nuostabusis vaikų baleto spektaklis „Miegančioji gražuolė“ kovo 13-ąją ir 14-ąją bus pristatytas Vilniuje!

Kovo 13 d., 18 val. (šeštadienis) ir kovo 14 d., 15 val. (sekmadienis), Vilniuje, jaukioje Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) salėje įvyks tikroji, ir suaugusiems, ir vaikams skirta didžiojo baleto meno šventė! Puikųjį baleto spektaklį „Miegančioji gražuolė“ pristatys viena geriausių pasaulyje baletų mokyklų Vežnovec, sukurta Marinos Vežnovec – Didžiojo operos ir baleto teatro prima balerinos.

Šios baleto mokyklos spektakliai jau buvo pristatyti sėkmingai Vilniuje, kur vaikai ir jų tėvai patyrė neįtikėtiną malonumą nuo spektaklio. Po ilgo ir kruopštaus darbo, žiūrovų ir reiklių kritikų bei ekspertų, pripažintas geriausiu spektakliu – „Miegančioji gražuolė“, bus pristatytas Vilniaus publikai visu savo stulbinančiu grožiu.

Viso pasaulio mėgstamas baletas pagal užburiančią Čaikovskio muziką buvo adaptuotas vaikų, rimtai besimokančių klasikinę choreografiją, atlikimui. Spektaklio premjera įvyko 2013 metų spalį ir iš karto buvo pastebėta baleto meno profesionalų.

Spektaklyje dalyvauja 48 moksleiviai. Pačioms mažiausioms balerinoms – 4 metai. Solines partijas atlieka vaikai, pasiekę aukštų rezultatų savo atkaklaus darbo ir užsispyrimo dėka. Dauguma jų turi tarptautinių konkursų nugalėtojų vardus.

Kiekvienais metais pastatymas tampa vis tobulesnis. Baleto choreografija – vis labiau sudėtinga,  auga atlikėjų meistriškumas. Atsinaujina kostiumai ir dekoracijos.

Baletas stebina atlikėjų gausa ir jų profesionalumu. Visi artistai šoka dvasingai, siekdami ne tik nepriekaištingai atlikti visus baleto „pa“, bet ir atskleisti scenoje savo personažo charakterį. Spektaklyje daug įvairiausių vaidmenų – Princas ir Princesė, Alyvų Fėja su savo svita, Judrumo, Dosnumo, Švelnumo ir Drąsumo Fėjos, Katinas ir Katytė, Raudonkepuraitė ir Vilkas, Mėlynoji paukštė. Vaikai vaidina kaip tikri artistai.

Nuostabi P. I. Čaikovskio muzika, ryškios dekoracijos, gražūs kostiumai, įdomus pasakos siužetas sukuria scenoje tikrai stebuklingą atmosferą.

Spektaklis reguliariai pristatomas viso pasaulio publikai ir visada jį lydi anšlagai. Baleto mokyklos specialistai pažymi aukštą pastatymo lygį ir unikalumą – klasikinį baletą atlieka vaikai.

Jus ir Jūsų vaikus pasitiks profesionalūs animaciniai personažai, kurie sukels geras emocijas prieš spektaklį ir suteiks galimybę su jais nusifotografuoti prie foto sienos. NEVĖLUOKITE!

Su malonumu kviečiame visą Jūsų šeimą į vaikų baletą! 

Bilietai į spektaklį „Miegančioji gražuolė“

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'' Š 2021-03-13 18:00 Šokio teatras, Vilnius 13.00 - 49.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 40 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio bei jo kokybės.
Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šokio teatras
T. Kosciuškos g. 11, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
SERDARA, UAB
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius
info@grandshow.lt/+37067176502
Įmonės kodas: 305393261
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'' (Perkeltas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'' Šokio teatras, Vilnius 13.00 - 49.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SEKTOR GAZA / СЕКТОР ГАЗА - GERIAUSI GRUPĖS HITAI SEKTOR GAZA / СЕКТОР ГАЗА - GERIAUSI GRUPĖS HITAI Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius 16.00 - 31.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!