Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Spektaklis ''Vaikų mokslinis šou - stebuklinga pamoka'' visai šeimai

Š 2019-03-23 12:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pranešame, kad renginys Spektaklis ''Vaikų mokslinis šou - stebuklinga pamoka'' visai šeimai, turėjęs įvykti kovo 23 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų balandžio 1 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Jūs iki šiol tikite stebuklais? Tada Jums būtinai reikia ateiti į vaikų mokslinį šou visai šeimai „Neįtikėtinas mokslas“! Jūsų laukia viliojanti pažintinė kelionė į mokslo stebuklų pasaulį. Jūs pamatysite, kad mokslas ir stebuklai gyvena kartu.

Linksmasis profesorius kartu su padėjėjais supažindins jus su uždegančiais, burbuliuojančiais, pokšinčiais, rūkstančiais, sušaldančiais ir labai įdomiais eksperimentais! Su iliuzija ir stebuklais jus supažindins Magai ir Burtininkai, o stebuklų dailininkas su visais žiūrovais nupieš neįprastą paveikslą su šviesa.

Ryškiausi moksliniai eksperimentai, šviesos lazerių šou, šviečiantys muilo burbulai, gigantiški dūmų žiedai, šviesos piešinių šou, linksmi žaidimai salėje – visa tai ryškiame moksliniame šou visai šeimai „Stebuklinga pamoka“! Spektaklio trukmė- 1.10 val. (rusų k.)

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Spektaklis ''Vaikų mokslinis šou - stebuklinga pamoka'' visai šeimai Š 2019-03-23 12:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Svarbi informacija
- 20% akcija
* pasirinkite kainos kategoriją "20% nuolaida"
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
 
Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
A. Guzausko pramogų firma Sekvencija
Šilutės pl. 20-17 Klaipėda
Ta pati renginio vieta