Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) SOLO teatro spektaklis ''POETĖ'' Pagal S. Nėries dienoraščius ir eiles

Š 2020-11-14 19:00
Teatras Meno fortas, įėjimas per viešbučio Šekspyras kiemą, Vilnius

Mielieji SOLO teatro žiūrovai,

labai apgailestaujame pranešdami, kad spektaklis „Poetė“, turėjęs įvykti lapkričio 14 d. Meno forte, yra atšaukiamas dėl paskelbto karantino.

Pavedimai už įsigytus bilietus bus atlikti iki lapkričio 30 d. Kilus klausimamas prašome susisieksti el. paštu info@bilietai.lt

Atsiprašome už nepatogumus.

 

SOLO teatras: spektaklis „POETĖ“

Birutė Mar spektaklyje „POETĖ“

Vienos dalies spektaklis Salomėjos Nėries dienoraščių ir eilėraščių motyvais

 

Režisierė ir atlikėja – Birutė Mar

Kompozitorius – Antanas Kučinskas

Dailininkė – Jolanta Rimkutė

Choreografė – Birutė Banevičiūtė

 

Spektaklio trukmė – 1 val. 15 min.

 
 

Birutės Mar monospektaklis “Poetė“ - apie ryškiausios praėjusio amžiaus lietuvių poetės S. Nėries likimą, jau virtusį universaliu XXa. menininko tragiškos lemties mitu. Nors virš septyniasdešimties metų jau praėję po Salomėjos Nėries mirties – jos gyvenimas tebelieka mįsle: netyla kaltinimai dėl jos politinių klaidų, neva nuvertinančių jos talentingą kūrybą.

Spektaklyje mėginta atsekti, kaip nuo jaunystės džiaugsmu spinduliuojančių eilėraščių S.Neris priėjo iki “Poemos apie Staliną”, kaip įvyko šis lūžis, kas į tai pastūmėjo (atsakymų ieškota jos dienoraštyje ir kūryboje, kurį S.Nėris rašė nuo keturiolikos metų); tai mėginimas reabilituoti Poetę, kuriai kūryba ir buvo tikrasis ir laimingasis gyvenimas…

“Poetė”– taip pat pretekstas ir galimybė prabilti apie nūdieną, apie Kūrėją ir visuomenės požiūrį į jį, kuris neretai būna priešiškas. 

Šis spektaklis, sukurtas Menų spaustuvės „kišeninėje salėje“, apkeliavo daugelį Lietuvos miestų ir miestelių, rodytas tarptautiniuose teatro festivaliuose Ukrainoje, Estijoje, Rusijoje, pelnė Kijevo tarptautinio monospektaklių festivalio „Vidlunia“ apdovanojimą „už geriausią moters vaidmenį“.

 

Renginio nuoroda: https://soloteatras.lt/spektakliai/poete/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) SOLO teatro spektaklis ''POETĖ'' Pagal S. Nėries dienoraščius ir eiles Š 2020-11-14 19:00 Teatras Meno fortas, įėjimas per viešbučio Šekspyras kiemą, Vilnius
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:45
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: moksleiviams, studentams, senjorams - bilieto kaina 12 eur

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

 
Renginio vieta
Organizatorius
VšĮ Solo teatras
VšĮ Solo teatras
Žuvėdrų g. 49, Vilnius
info@soloteatras.lt/+37069937784
Įmonės kodas: 304901917