Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis MMA turnyras Fightnight7

Š 2018-10-06 19:30
Vilniaus Ryto arena, Vilnius
Stipriausi Lietuvos MMA kovotojai pirmąjį spalio savaitgalį džiugins kovinio sporto mėgėjus tarpusavio kovomis bei mūšiais su svečiais iš užsienio.

Žiūrovai išvys visko – nuo daug žadančių naujokų debiuto profesionaliame MMA narve iki ryškiausių šalies žvaigždžių.

Savo kelią šlovės link „Ryto“ arenoje spalio 6-ąją pradės legendinio šalies kovotojo Valentino Golubovskio sūnus Erikas, narve debiutuos ir gražuolė medicinos studentė Marija Ratautaitė, tyliai pasvajojanti apie patekimą į UFC.

Neapsigaukite – nors jie ir MMA profesionalų pasaulio naujokai, per ilgą savo sportinę karjerą yra sukaupę daugybę patirties ir apdovanojimų įvairiuose turnyruose.

Kaip ir didžiausios vakaro žvaigždės – Herkus Lukošiūnas, Mindaugas Mizgaitis bei Laurynas Urbonavičius (11-1), kuris pagrindinėje kovoje susitiks su kroatu Matejumi Batiničiumi (15-4).

Nepraleiskite progos išvysti ne tik dabartinių šalies žvaigždžių mūšių, bet ir sužibėti siekiančių kovotojų pirmųjū karjeros žingsnių! Galbūt čia užgims dar ne viena nauja žvaigždė? Pamatykite patys!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Tarptautinis MMA turnyras Fightnight7 Š 2018-10-06 19:30 Vilniaus Ryto arena, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:30
Pertraukos: 30 min. po 5 kovos
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Ozo g. 14a Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ta pati renginio vieta