Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo Grand Prix etapas ''Amber Cup''

Š 2018-09-08 12:00
4.00 - 8.55
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Dar tebešildant ankstyvai rudeninei saulei į Žalgirio areną atsigaivinti kvies elegantiškiausias žiemos sportas!

Pirmą kartą Lietuvos dailiojo čiuožimo istorijoje vyks pasaulio jaunimo (iki 21 m.) dailiojo čiuožimo Grand Prix etapas „Amber Cup“. Išvysite beveik 100 sportininkų iš 32 pasaulio šalių pasirodymus pavienio čiuožimo (merginų ir vaikinų) bei šokių ant ledo rungtyse.

Renginio ambasadoriai visų laikų Lietuvos mylimiausi čiuožėjai Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas pažada, kad čiuožimo pasaulyje jau gerai žinomi ir dar kylantys sportininkai demonstruos sudėtingiausius dailiojo čiuožimo elementus.

Trigubi, keturgubi šuoliai, didžiulis greitis, įspūdingi suktukai, užburianti muzika, šokio judesiai, sportas, jėga, ištvermė, artistiškumas - viskas susijungs į daugybę įsimintinų dailiojo čiuožimo pasirodymų ant ledo.

Tai unikali trijų dienų galimybė rudenį pasitikti su trenksmu - pasimėgauti nekasdieniniu reginiu, audringai palaikyti Lietuvos atstovus, dalyvauti konkursuose ir atrakcijose varžybų metu, susitikti su P.Vanagu ir M.Drobiazko ir beprotiškai smagiai praleisti laiką.

Rugsėjo 6 d.
14:15  Vaikinų pavienis čiuožimas – trumpoji programa
17:30  Atidarymo ceremonija
18:00  Merginų pavienis čiuožimas – trumpoji programa

Rugsėjo 7 d.
14:30  Šokiai ant ledo – ritminis šokis
17:30  Merginų pavienis čiuožimas – laisvoji programa

Rugsėjo 8 d.
12:00  Vaikinų pavienis čiuožimas – laisvoji programa
16:00  Šokiai ant ledo – laisvasis šokis

„Amber Cup“ varžybose Kaune turėsite galimybę išvysti sensacingąją 14-metę Rusijos čiuožėją Aleksandrą Trusovą, kuri jau dabar galėtų nušluostyti nosį geriausioms pasaulio čiuožėjoms ir laimėti bet ką – pasaulio, Europos čempionatus ar net olimpines žaidynes. Savo laisvojoje programoje ji ketina atlikti net 3 keturgubus šuolius! Iki šiol oficialiose varžybose per visą čiuožimo istoriją tik dvi merginos yra atlikusios po keturgubą šuolį – japonė Miki Ando ir A.Trusova. Jai dar tik 14-ka, bet jau dabar ši mažylė (jos ūgis 1,50 cm) išdarinėja tai, ko dar niekas moterų čiuožime per visą istoriją nesugebėjo padaryti.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio nuoroda: http://www.jgpkaunas2018.com

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti