Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ateitis CUP Konferencija

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Dešimtojo jubiliejaus proga Futbolo mokykla “Ateitis” ir „AteitisCUP“ turnyras pristato jums naują projektą - „AteitisCUP“ konferencija !!! Pranešėjai yra garsiausių Europos profesionalių futbolo akademijų atstovai, kurie pasidalins savo patirtimi ir įžvalgomis kelyje auginant ateities futbolo žvaigždes!

Pirmoji konferencija buvo sėkminga visiems, atvykusiems ir pasimokiusiems iš pranešėjų iš „Feyenoord“, „Real Madrid University“, „Locomotiv Moscow“, BK Skjold, FC Nordsjaeland ir Lietuvos futbolo federacijos narių. O kartu mokėsi ir gilino savo žinias daugiau nei 120 vaikų ir jaunimo futbolo trenerių iš visos Europos.

Antrosios konferencijos metu pristatysime Jums ne tik pranešėjus su dideliu futbolo trenerio patirties bagažu, bet pasiūlysime Jums ir praktinius užsiėmimus Sportimos manieže pirmosios dienos metu - futbolo treniruotė kartu su „Real Madrid University“ ekspertu.

Data: kovo 3-4 d., 2020 m.

Vieta: Best western vilnius viešbutis ir Sportimos arena.

Registracija: www.ateitiscup.lt
 

#1 Mūsų konferencijos TOP pranešėjas - Guillermo Hamdan Zaragoza!

Profesionalus futbolo treneris ir sporto mokslininkas. Pagrindinė jo darbovietė - “Real Madrid University”, kur dėsto jau nuo 2015 m. Šiuo metu dėsto ir moko “Football Player Development” kursą. Taip pat aktyviai dirba ir “Real Madrid Foundation” kaip vyriausiasis treneris, atsakingas už trenerių paruošimą bei žaidėjų meistriškumą.

UEFA Pro trenerio licenzijos savininkas, instruktorius AFC Pro licenzijoms.

Guillermo Hamdan specializuojasi aukšto efektyvumo treniruotėse (“Real Madrid University”).

Mūsų konferencijos metu p. Guillermo pranešimo tema bus “Kaip paruošti treniruotę. U8-U12”, o po pranešimo, antroje dienos pusėje p. Guillermo praves pusantros valandos truksiančią praktinę dalį/treniruotę.

 

#2  Dortmund Borussia futbolo klubo pristatinėti papildomai tikriausiai neverta nei vienam. Tai vienas garsiausias, elitinis Vokietijos futbolo klubas, kuris jau ne vienerius metus augina būsimas futbolo žvaigždes savo futbolo akademijoje, kurioje mokintis futbolo siekia ne tik vaikai iš Vokietijos.

Šį kartą mūsų konferencijoje savo pranešimą skaitys jaunas specialistas iš Dortmund Borussia akademijos Florian Ingwersen. Savo karjeroje Florian kelis metus dirbo SG Wattenscheid 09 klube, kur buvo U13-U16 komandų pagrindiniu treneriu bei U16-U17 komandos antruoju treneriu. Vėliau karjeros šuolis nuvedė Florianą į Dortmund Borussia akademiją, kurioje aktyviai dirba jau trečius metus. Šiuo metu Florian yra Timothy Kirk trenerio asistentas su U12 ir U13 komandomis Dortmund Borussia futbolo akademijoje.

Mūsų konferencijos metu Florianas kalbės ne tik apie futbolą, tačiau ir apie vaikų psichologinį ugdymą, asmenybės auginimą ne tik futbolo aikštelėje. Pranešimo tema: “Ne viskas apie kamuolį: žaidėjo ugdymas aikštelėje ir už jos ribų”.

 

#3  Bobas Browaeysas yra Belgijos nacionalinių jaunimo komandų U15, 16, 17 metų techninis koordinatorius.

Bobo pranešimo tema mūsų konferencijoje metu - „Talentingų jaunųjų futbolininkų įsitvirtinimas ir ugdymas“.

Bobas Browaeys suvaidino didžiulį vaidmenį treniruočių procese Belgijos jaunimo komandose: treniravo Belgijos nacionalines jaunimo komandas skirtingu intensyvumu ir dirbo kartu su Michel Sablon (buvęs techninis direktorius), kad įgyvendintų naują projektą visose komandose ir organizacijose. Jie visiškai pakeitė jaunesnių žaidėjų filosofiją ir treniravimo metodus, siekdami sukurti tokią futbolininkų kartą, kuri galėtų konkuruoti su pačiais geriausiais - ir būtent to jie ir pasiekė. Jie pateko į pasaulio taurės ketvirtfinalį Brazilijoje, o vėliau pateko ir į Europos čempionatą Prancūzijoje.

Trumpa p. Bobo biografija:

• Kūno kultūros magistras (Gento universitetas)

• „UEFA-Pro“ licencijos turėtojas (2007 m.)

• Buvęs „SV Waregem“ vartininkas

• 15 metų privačios vartininkų mokyklos savininkas (6–18 m. berniukai ir mergaitės, 1993–2008 m.)

• Knygos apie vartininkų darbą autorius (1993)

• Nacionalinių jaunimo rinktinių U15, U16 ar U17 treneris, Belgija nuo 1999 m.

✓ 2 pusfinaliai Europos U17 čempionatas 2007 ir 2015 m.

✓ 1 UF Europos čempionato ketvirtfinalis 2019 m.

✓ 2 dalyvavimai U17 pasaulio taurėje (2007 m., Pietų Korėja ir 2015 m., Čilė) : bronzos medalis Čilėje

• Belgijos trenerių švietimo mokyklos koordinatorius (1999 - 2008)

• Belgijos trenerių švietimo mokyklos direktorius (2008 - 2012)

• Belgijos futbolo federacijos flamandų technikos skyriaus vadovas (270 000 licencijuotų narių, 3000 klubų) nuo 2009 m.

• Nacionalinės U15-U17 ir Futsal Belgijos FA koordinatorius nuo 2015 m.

• „Cruyff“ futbolo konsultantas nuo 2016 m.

• „Fifa“ instruktorius vartininkų treniravimo kursuose nuo 2010 m.

• „Fifa“ instruktorius „Elite Youth treniravimas“ nuo 2016 m.

• „Fifa“ instruktorius "Techninio direktoriaus" kursuose nuo 2018 m.

 

#4 Džiaugiamės galėdami pranešti apie savo antrosios „Ateitis CUP“ konferencijos pranešėją - Matteo Cioffi.

Matteo kalbės apie žaidėjus, apie tai kaip suformuoti perspektyvų žaidėją ir kas yra svarbiausia trenerio darbe.

Jis dirbo su: Zaniolo, Mancini (Roma), Maistro (Lazio dabar Salernitana), Venuti, Sottil, Ranieri (Fiorentina), Gori (Fiorentina dabar Arezzo) ir daugeliu kitų;

jis yra psichologas Converciano UEFA C ir D kursuose.

 

„Futbolas yra pažodžiui sudėtingas dalykas, susidedantis iš kelių aspektų, tačiau iš esmės tai yra puikus žaidimas, galintis sužavėti milijonus žmonių.

Man pasisekė, kad pradėjau savo trenerio karjerą su „Fiorentina“, kai buvau 33 metų, ir šiame klube dirbau 9 metus.

Tais metais aš prisidėjau prie klubo augimo, padėdamas daugeliui žaidėjų įgyvendinti savo svajonę būti profesionaliu žaidėju ir tapti klubo pasididžiavimu.

Tokie žaidėjai kaip Zaniolo, Mancini, dabar žaidžiantys Italijos nacionalinėje komandoje ir „As Roma“ komandoje, Ranieri, Sottil “Fiorentina“ komandoje bei U21 nacionalinės komandos žaidėjai, Maistro ir kiti U21 nacionalinėz komandos žaidėjai buvo mano auklėtiniai.

Daugelis kitų tapo profesionaliais žaidėjais, tikiuosi, kad vis daugiau ir daugiau žaidėjų pereis į profesionalų futbolą, o kodėl gi ne į itališką „Serie A“. “

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti