Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Trys Braziliškos bikini depiliacijos

48.00
Braziliška  bikini depiliacija ( 3 depiliacijos )

Jei norite patikimai ir ilgam atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių ir pamiršti visus skutimosi keliamus nepatogumus - ši procedra kaip tik Jums. Depliacija vašku - viena iš labiausiai paplitusių bei laiko patikrintų priemonių. Po tokios procedūros plaukeliai neatauga 4-6 savaites (priklausomai nuo individulaus plauko augimo spartumo).

Grožio Galerijoje Dailios depiliacija atliekama patyrusių meistrų ir naudojant kokybišką, 98 proc natūralų itališką vašką, kuriame nėra dervų, naftos produktų, tad alerginių reakcijų bei galimų komplikacijų tikimybė sumažinama iki minimumo.

Kaip pasiruošti procedūrai? Jei plaukeliai ploni, minkšti, užtenka paauginti 3-5 mm ilgio (apie 2 savaites auginimo po skutimosi). Jei plaukas kietas ir storas, gali prireikti sulaukti ir 1 cm ilgio (ape 3 savaites auginimo po skutimosi). Baimę ir nejaukumą palikti namuose.

Ko tikėtis? Procedūra atliekama uždarame, privačiame grožio terapeuto kabinete, tad galėsite jaustis patogiai. Jokio nejaukumo ar nesusipratimų. Net jei niekada to nedarėte, prieš procedūrą Jums bus atsakyta į visus klausimus.

Svarbu: Paslauga skirta išskitinai moterims ( +18 )

Renginio nuoroda: http://www.dailios.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 75 EUR
Nuolaida 36%
Pasiūlymo kaina 48 EUR

Akcijos sąlygos
  • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytu telefonu;
  • Kuponas galioja iki 2018 m. gruodžio 30 dienos.
Kontaktai
GROŽIO GALERIJA DAILIOS
Gedimino g. 34, Kaunas
www.dailios.lt arba info.dailios@gmail.com

Pardavime iki 2018  10  01  22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
UAB DALIKĖ
Apuolės g. 88 Kaunas