Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į GARDINĄ BE VIZOS - LEIDIMAS PER 3 VAL!

10.00
Gardinas – karalių miestas
 
Aplankyti Lietuvos pašonėje, vos už 170 km nuo Vilniaus, buvusį Lietuvos didžiosios kunigaikštystės (LDK) miestą, tapo daug paprasčiau panaikinus vizų rėžimą. Todėl tai gali būti puiki vienos dienos ar savaitgalio kelionė, aplankant Gardino svarbiausius istorinius objektus, pigiai apsipirkti, skaniai pavalgyti bei pasilinksminti naktiniuose klubuose.

Vienas kuponas galioja vienam asmeniui.

Į kupono pasiūlymą įskaičiuota:

• privalomo kvietimo į Gardiną įforminimas
• Bilietas į muziejų
• Speciali privalomo sveikatos draudimo kaina

Privalomo sveikatos draudimo įforminimas už specialią 2 EUR mokestį.

Dokumentus sutvarkome el. būdu, kelių valandų bėgyje, tad jums net nebūtina išeiti iš namų! Jums tereikia atsiųsti Jūsų paso skanuotą kopiją ir nurodyti tikslias pageidaujamas kelionės datas. Gardine leidžiama išbūti iki 10 parų.

Taip pat kviečiame susipažinti su Gardino miestu ir per 1 dieną aplankyti svarbiausius istorinius miesto objektus – už papildomą mokestį (49 eur/asmeniui)!

Ekskursijos programa

1 diena
09.00– apžvalginės ekskursijos pradžia.

Gardinas – tai karališkų pilių ir rūmų, senovinių  bažnyčių ir cerkvių miestas. XVI amžiuje dėl miesto nuostabios architektūros, Gardinas buvo įtrauktas į Kelno enciklopediją Brown kaip vienas  gražiausių miestų Europoje. Miestas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose 1127 m. Jau XII amžiaus pradžioje  Gardinas buvo  kunigaikščio Vsevlodko Kunigaikštystės centru.

Ekskursija prasideda Gardino senamiestyje  prie Senosios pilies, pastatytos dar Vytauto Didžiojo laikais, sugriautos Teutono ordinu ir perstatytos Steponu Batoru  į Karališkuosius renesansinius  rūmus. Greta Senosios, Naujoji pilis. Tai paskutinio Abiejų Tautų Respublikos valdovo Stanislovo Augusto Poniatovskio rezidencija. Būtent šitoj pilį įvyko Nebylusis Seimas, veikė LDK iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. Tarp dviejų pilių didingai stovi Vytauto Didžiojo skulptūra( autorius Ipolitas Užkurnys).    Ekskursijos metu pamatysite Gaisrinės bokštą. Šio bokšto apžiūros aikštelėje kiek vieną dieną 12 val. trimituoja trimitininkas. Tai labai gera tradicija. Netoli bokšto, Didžioji Choralinė sinagoga. Tai buvusiojo Gardine žydų kvartalo centrinė Sinagoga. Holokausto metu   šioje vietoje buvo  didelis geto.  Prieiname prie Sovietskaja aikštės , apžiūrime paminklą susprogdintai 1961 metais Vytauto pirmajai katalikiškai bažnyčiai Gardine. Netoli Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčia- vienas  įspūdingiausių  vėlyvojo baroko sakralinės architektūros paminklu, savo  dydžiu ir reikšme prilygstanti Krokuvos ir Vilniaus jėzuitų bažnyčių. Gardine  centre yra pėsčiųjų gatvė. Daugelis šios gatvės namų turi išskirtinė istoriją – buvusioje berniukų gimnazijoje du metus mokytojavo Lietuvos kalbininkas Jonas Jablonskis, dėstė graikų ir lotynų kalbas. Ekskursijos metu aplankote XII amžiaus priemiestyje statyta  pirmoji mūrinę Šv. Boriso ir Glebo cerkvę. Antanas Tyzenhauzas – LDK rūmų iždininkas ir karališkųjų ekonomijų administratorius, 1765 metais iš karaliaus Stanislovo Paniatovskio gavo valdyti Gardino seniūniją. Lietuvos pramonės kūrėjas Antanas Tyzenhauzas davė pradžią lietuviškam baletui- Gardine pastatė pirmąjį baleto teatrą.  Aplink buvo įkurtas pirmasis  E.Ž. Žilibero botanikos sodas su Šveicarijos slėniu. Prie E.Ožeškienės namo-muziejaus 1905-1907 metais buvo pastatyta Katedra, kaip paminklas žuvusiems Rusijos-Japonijos karo metu. Prie pat Kupalos universiteto  (buvusis mergaičių gimnazijos pastatas) Liuteronų bažnyčia.

12.00 – išvykimas į kaimo sodybą  „Tyzenhauzo palivarkas Koroline “.

Turėsite galimybės susižavėti baltarusiškos gamtos grožiu, pajoti sodybos apylinkėse, paragauti baltarusiškų liaudies patiekalų. Sodyboje yra muziejus.

15.00 – atvykimas į Gardiną.

15.00 – 20.00 – Laisvas laikas.  Pasivaikščioti   Žilibero parke, aplankyti E. Ožeškienės muziejų , muziejų „Gorodnica”, ar senovinių lygintuvų muziejų  (Sovetskaja g. 7-23), užsukti į Gardino zoologijos sodą.  Ir dar daug, daug kitų  įdomių objektų.

20.00 – išvykimas namo.


Kviečiame apsilankyti Gardine!
Daugiau informacijos teirautis tel. +37064660232
arba el. paštu viktorija@vizalija.lt
www.vizalija.lt

Renginio nuoroda: http://www.vizalija.lt/ka-aplankyti-gardine

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 16 EUR
Nuolaida 40%
Pasiūlymo kaina 10 EUR

Akcijos sąlygos
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja iki 2018 m. gruodžio 1 d.

Svarbi informacija
Privaloma turėti pasą, kuris turi galioti mažiausiai 3 mėn. po jūsų kelionės pabaigos

Kontaktai
Smolensko g. 10C ( 2 aukštas ), Vilnius
El. paštas: info@vizalija.lt
Tel. nr: +370 64660 232

Pardavime iki 2018 09 01 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
UAB VIZALIJA
Smolensko g. 10 C Vilnius