Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Viena ekspresyviausių ir gražiausių pasaulio smuikininkių - Anna Аgre (Izraelis)

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Viena ekspresyviausių ir gražiausių pasaulio smuikininkių — Anna Аgre (Izraelis) kovo 7-ąją pasirodys...Kvartirnike!

Vaikystėje ji svajojo tapti karo lakūnu, bet jos likimas tėvų ir Aukščiausiojo valios pastangomis susiklostė kitaip! Neginčijamas muzikinis talentas, įgimtas grožis, plastika ir grakštumas „pastūmėjo“ „vargšę“ Anną vienu metu į baletą, muziką ir mados pasaulį! Ir visur ji – mūsų publikacijos heroje – pasiekė 100 procentų sėkmės! Bet jos siela išsirinko muziką. Ir dabar Anna Agre – „Izraelio Vanessa Mey“ – šios puikios šalies meilė ir pasididžiavimas. Viena gražiausių šio krašto moterų, kulto ir garbinimo objektas!

Nežiūrint to, kad šiuo metu ji gyvena Vokietijoje, Anna reguliariai lanko savo Tėvynę ne tik su koncertais, bet ir su gerumo akcijomis, be jokio atlygio koncertuodama gydymo įstaigose, kariniuose daliniuose, vaikų ligoninėse... Visur, kur tik ji gali kuo nors kam nors padėti!

Jos koncertai Izraelyje, Vokietijoje, Norvegijoje Švedijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje,... visada užsibaigdavo ovacijomis ir neapsakomu džiaugsmu! Jos aistringas Vivaldžio, čigonų,  vengriškų, lenkiškų ir, aišku, žydiškų melodijų ir dainų atlikimas nieko nepalieka abejingu! Puikiai ne tik smuiką, bet ir savo savo kūną valdantį (tam turėjo įtakos jos baleto ir kovų menų pamokos, dar ji mokėsi fechtavimo) Anna Agre rengia tiesiog stulbinančius, uždegančius šou!

Visi jos talentai ne kartą buvo naudingi ir jos gyvenime. Štai, pavyzdžiui, buvo atsitikimas, kai kartą automobilį, kuris vežė Anną per dykumą po labdaringo koncerto kariniame dalinyje prie sienos su Palestiną, sustabdė 2 keisti, aiškiai „priešiškos pusės“ atstovai. Jie pridėjo pistoletą prie vairuotojo galvos ir pabandė tą patį padaryti su Anną, sėdinčia su savo smuiku, jų tikslas buvo – apiplėšti su... galimai tragiška pabaiga. Anna ne sekundei nesutriko ir, suspaudusi savo smuiką už grifo, labai žvitriai ir žaibiškai pademonstravo savo kovos menų talentą... Po 1,5 minutės automobilis ramiai tęsė savo judėjimą, o smėlyje liko „ilsėtis“ ir galvoti apie savo nederamą elgesį neutralizuoti teroristai.....

Kovo 7-oji – atsiminkite šią dieną visiems laikams!!! Kovo 7-ąją 19 val. žavioji Anna pasirodys su Vieninteliu koncertu Vilniuje! Ir tai atsitiks unikalios art-erdvės „Kvartirniko“ scenoje. Tai Iljos Vatkino iniciatyva sukurtas kompleksas, įsikūręs Vilniuje, Antakalnio g. 39. Į jį įeina jaukiausioji, pagal paskutinius technikos žodžius įrengta kamerinė salė 40-iai, privatus pasaulio policijos muziejus (!), nedidelis fojė svečių priėmimui!

Ir, be jokios abejonės, visus laiminguosius, kurie nusipirks bilietus į šį Vienintelį koncertą (mielieji, tikrai netempkime laiko!) vaišinsime išskirtiniu, (beveik izraelietišku) itališku vynu, o po koncerto galima bus kiek tik geidžia širdis pabendrauti ir nusifotografuoti atminimui su įstabiąja Artiste Anna Agre!

Užbėgdami už akių klausimui: Kaip pavyko prisikalbinti Tokio Mąsto Žvaigždę vieninteliam koncertui tokiame nedideliame Kvartirnike?!

Atsakome paprastai: Anna atskrenda į Lietuvą 4-om dienoms aplankyti savo Lietuvoje gimusių protėvių kapų ir po jaudinančių prašymų vieno žymaus pono, kuris panoro, kad jo vardas liktų neatskleistas, koncertas – kūrybinis susitikimas Į V Y K S!!!

Bilietai į Unikalų nepakartojamos Anno Agre (Izraelis) koncertą

(tik 40 bilietų!) parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Bet kokia informacija apie koncertą ar bendradarbiavimą, bilietų užsakymas tel.:

+370 671 76 502 ir +370 618 01 331

Taigi, visas planetos moteris su kovo 8-ąja pasveikinsime iš anksto,

kovo 7-tąją  su Anna Agre Kvartirniko koncerte 19 val.!

 

 

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti