Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Valerij Meladze

A 2019-02-19 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
37.00 - 55.00
Valerijus Meladzė

Vasario mėnesį Valerijus Meladzė grįžta į Lietuvą su soline programa. Žinomiausios atlikėjo dainos skambės Vilniuje vasario 19 dieną.

Romantiškas ir temperamentingas, inteligentiškas ir santūrus – toks yra šis dainininkas. Ne veltui jį vadina paskutiniuoju romantiku. Kiekviena V. Meladzės daina – tai atskira istorija apie meilę. Iš šių istorijų – šviesių ir su liūdesio prieskoniu, dramatiškų ir širdies gelmes paliečiančių – austas visas atlikėjo pasirodymas. „Meilė – tai toks jausmas, be kurio žmogus neturėtų gyventi. Meilė būna labai skirtinga – abipusė ir be atsako, saldi ir karti. Visos mano dainos yra apie tai ir, jeigu nebūtų meilės, matyt, nebūtų sukurta nė viena mano daina“, – sako V. Meladzė.

Reto tembro ir plataus diapazono balsu apdovanotas atlikėjas paperka milijonus gerbėjų ne tik savo išskirtiniu balsu, bet ir melodingomis ir išmintingais tekstais persmelktomis dainomis, kurias jam nuo pat karjeros pradžios rašo jo brolis Konstantinas Meladzė.

Lietuvoje dainininkas atliks žiūrovų pamėgtas dainas ir pristatys savo naujus kūrinius.

Apie atlikėją

Valerijus Meladzė gimė Gruzijoje, Batumio mieste, kur muzikos mokykloje baigė fortepijono klasę. Vėliau būsimas dainininkas studijavo Nikolajevo laivų statybos institute, kur ir prasidėjo jo muzikinė karjera. Kartu su vyresniu broliu Konstantinu, kuris sukūrė visus pagrindinius atlikėjo kūrinius, jis grojo studentų grupėje.

1989 m. abu broliai buvo pakviesti prisijungti prie garsios art-rock grupės „Dialog“. Netrukus Konstantinas, šiai grupei parašęs kelias sėkmę atnešusias dainas, tapo pagrindiniu ir vieninteliu V. Meladzės dainų autoriumi.

Pirmuoju dainininko hitu tapo daina „Ne trevozh mne dushu, skripka“ už kurią atlikėjas 1994 m. buvo įvertintas prestižiniu „Metų atradimo“ apdovanojimu. Po metų buvo išleistas debiutinis V. Meladzės solo albumas „Sera“, kurio titulinę dainą iki šiol dievina milijonai dainininko gerbėjų. 1996 m. pasirodė antrasis albumas „Posledniy romantic“, kuris akimirksniu tapo perkamiausiu.

Po dar dviejų didžiulės sėkmės sulaukusių solo albumų: „Samba belogo motylka“ ir „Vsio tak i bylo“, V. Meladzė ėmėsi bendradarbiauti su populiaria merginų grupe „VIA Gra“.

Nusipelniusio Rusijos Federacijos ir Čečėnijos Respublikos artisto titulą turintis atlikėjas yra išleidęs 7 solinius albumus ir toliau tęsia sėkmingą kūrybinę veiklą bendradarbiaudamas su savo broliu. Trejus metus iš eilės – 2004 m., 2005 m. ir 2006 m. – populiarus rusų muzikos televizijos kanalas „Muz-TV“ V. Meladzę paskelbė geriausiu dainininku. 2013 m. jis gavo apdovanojimą už geriausią duetą, o 2014 m. buvo įvertintas už geriausią klipą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Valerij Meladze A 2019-02-19 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 37.00 - 55.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta