Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Susitikimas AUKSINIO DISKO 2019 laureatu operos solistu KRISTIANU BENEDIKTU

A 2019-10-22 19:00
MUZIKOS SVETAINĖ, Vilnius
20.00

Pačiame Vilniaus centre įsikūrusi MUZIKOS SVETAINĖ kviečia į susitikimą su AUKSINIO DISKO 2019 laureatu, operos solistu Kristianu Benediktu (Lietuvoje žinomas kaip Vaidas Vyšniauskas).

Vakaro metu bus pristatyta naujausia atlikėjo kompaktinė plokštelė, rodomi vaizdo įrašai bei skambės kūriniai iš operos aukso fondo, kuriuos dainininkas atliks kartu su pianiste Olga Eleonora Taškinaite.

Tenoro Kristiano Benedikto biografiją puošia debiutas garsiojoje Niujorko „Metropolitan Opera“ (Samsonas Camilleˊio Saint-Saënso operoje „Samsonas ir Dalila“) 2018 m. rudenį ir spektakliai šių metų kovą, pirmieji spektakliai legendiniame Buenos Airių Kolumbo teatre („Teatro Colón“; Kalafas Giacomo Puccini operoje „Turandot“) liepą, o gruodį – vėl „Metropolitan Opera“ (Germanas Piotro Čaikovskio operoje „Pikų dama“).

Atlikėjas tarptautinėje arenoje išgarsėjo kaip vienas geriausių Otelo (Giuseppe Verdi operoje „Otelas“) vaidmens interpretatorių. Šį sudėtingą vaidmenį jis yra atlikęs jau daugiau kaip120 kartų: Meksiko teatre „Ópera de Bellas Artes“, Veronos filharmonijos teatre, Vienos valstybės operoje, Bavarijos operoje Miunchene, Sankt Peterburgo Marijos teatre, Modenos Luciano Pavarotti teatre, Piačencoje, Kaljaryje, Palerme, Jekaterinburge, Santjage, Grace, Bazelyje, Stokholmo karališkojoje operoje, Latvijos ir Savonlinos operos festivaliuose, Kanados teatre „Pacific Opera Victoria“ bei Monrealio operoje, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir kitur.

 

Otelo monologas

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=Ea-eYk_0gnU

 

Daugiau informacijos

https://www.muzikusajunga.lt/nariai/kristian-benedikt-vaidas-vysniauskas

 

Renginio nuoroda: https://www.muzikusajunga.lt/nariai/kristian-benedikt-vaidas-vysniauskas

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Susitikimas AUKSINIO DISKO 2019 laureatu operos solistu KRISTIANU BENEDIKTU A 2019-10-22 19:00 MUZIKOS SVETAINĖ, Vilnius 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:45
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
MUZIKOS SVETAINĖ
Gedimino pr. 32-2 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos muzikų sąjunga
Gedimino pr. 32-2 Vilnius
info@muzikusajunga.lt / +37068614066
Įmonės kodas: 190749274
PVM kodas LT907492716