Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SALVE MUSICA'20: Muzikos prisilietimas

K 2020-12-31 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
31.20

„Muzikos prisilietimas“
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Solistai: Mindaugas Bačkus (violončelė), Romanas Kudriašovas (baritonas), Konrad Levicki (smuikas) 
Dalyvauja: Lauryna Lankutytė (fortepijonas)

Koncerto vedėja Rasa Murauskaitė

Programa: Piotr Čaikovskij, Ralph Vaughan Williams, Vakhtang Kakhidze, Kurt Weill, Araon Copland, Benjamin Britten,Arvydas Malcys

 

Muzika yra kaip prisilietimas, nes ji paliečia kiekvieną. Todėl šiais sudėtingais laikais, kai mes esame priversti laikytis saugaus atstumo ir negalime apsikabinti, lieka vienintelė saugi išeitis – apsikabinti per muziką. Prisiliesti prie kito žmogaus galima per garsą, emociją ir taip perduoti jiems savo sielos vibracijas, ilgesį, meilę...

„Muzikos prisilietimas“ – šventinė Klaipėdos kamerinio orkestro programa – į Klaipėdos koncertų salę klausytojus sukvies paskutinį senųjų metų vakarą. Įdomu tai, kad visi joje pasirodysiantys solistai vienaip ar kitaip susiję su Klaipėda, o profesinės karjeros keliai juos veda per šalies ir užsienio koncertų sales, operų teatrus bei festivalius. Tai violončelininkas Mindaugas Bačkus, Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovas, Klaipėdos kultūros magistras, Tarptautinio Klaipėdos violončelės festivalio iniciatorius ir meno vadovas; tai smuikininkas Konradas Levickis Klaipėdos kamerinio orkestro koncertmeisteris, pasak meno vadovo, „naujasis orkestro veidas“. Į Klaipėdą koncertuoti sugrįš čia gimęs ir augęs baritonas Romanas Kudriašovas – Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos absolventas, baigęs studijas Vilniuje bei užsienyje ir jau išplaukęs į tarptautinius operos meno vandenis. Nacionalinės operos studijos Londone absolventas pernai dainavo prestižiniame Glyndebourne‘o festivalyje ir debiutavo Vilnius City Opera pastatymuose, o šiemet pelnė tarptautinio V. Noreikos vokalistų konkurso diplomą.

Koncerto programa bus emocinga ir graži, ji kvies pajausti muzikos prisilietimą, atsipalaiduoti ir pasinerti į šventinę nuotaiką. O kokia gi šventė be siuprizų ir netikėtumų, juolab kad scenoje bus meninėmis provokacijomis garsėjantis M. Bačkus ir jo orkestras!

 


 
Informacija koncertų klausytojams:
 
• Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.
• Renginiuose būtina dėvėti apsaugos priemones – veido kaukes ar respiratorius (išskyrus mažamečius vaikus edukaciniuose projektuose).
• Temperatūra klausytojams bus matuojama prie bilietų kontrolės.
• Ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus neįleidžiami (išskyrus edukacines programas vaikams).
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SALVE MUSICA'20: Muzikos prisilietimas K 2020-12-31 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 31.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
info@koncertusale.lt / (846) 410559
Įmonės kodas: 300101372