Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dimash Kudajbergen / Димаш Кудайберген / Dimašs Kudajbergens

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Pirmą kartą Latvijoje: kovo 7 d.,  į „Arena Riga“ sceną su specialia programa žengs jaunas ir talentingas menininkas Dimash Kudaibergen. Jo sudėtingas vardas sklandžiai ir su pasididžiavimu jau tariamas visame pasaulyje.

Dimash‘as kompozicijas atlieka kazachų, rusų, ispanų, anglų, prancūzų ir kitomis kalbomis. Unikalios Kazachstano dainininko balso galimybės jau užkariavo JAV, Kinijoje, Rusijoje, Prancūzijoje ir daugelio kitų šalių melomanus. O Jo gerbėjų armija, kurią Dimash‘as meiliai vadina „brangiaisiais“ Instagrame artėja prie 3 milijonų.

Nuo ankstyvos vaikystės Dimash‘as buvo įvairių vokalo konkursų ir festivalių dalyvis, visuomet juose užimdamas pirmąsias vietas. Neseniai Dimash‘as pradėjo bendradarbiauti su vienu garsiausių Rusijos kompozitorių - Igoriu Krutojumi. Programą, kurią muzikantas pristatys Rygoje, sudarys naujos, specialiai Dimash‘ui sukurtos Igorio Krutoy‘aus kompozicijos ir dainos, kurias klausytojai jau pamilo (pavyzdžiui, „Sos dun terien un detresse“). Dimash‘o komanda neskuba atskleisti visų staigmenų, tačiau patikina: į koncertą atvyksianti publika iš Rusijos, Estijos, Lietuvos ir kitų šalių patirs nepamirštamą įspūdį!
 
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti