Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NUOSTABIOS DAINININKĖS EVGENIJOS SMOLJANINOVOS KONCERTAS

Š 2018-12-01 19:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
25.00 - 48.00
Įstabioji dainininkė Jevgenija Smoljaninova
gruodžio 1-ją Vilniuje dovanos „Rojaus sodą“!


 
Su džiaugsmu pranešame, kad po 2-jų metų pertraukos Vilniuje koncertuos romansų ir rusų liaudies dainų atlikėja, kompozitorė, kino ir teatro aktorė, premijos „Nacionalinė vertybė“ laureate, rusų stačiatikių atlikėja Jevgenija Smoljaninova! Gruodžio 1-ąją 19 val. Vienintelis Lietuvoje koncertas įvyks neabejotinai pačioje jaukiausioje kamerinėje salėje pačioje Senamiesčio širdyje – White Piano Hall (ex-Piano.lt) (Kėdainių g. 8/Trakų g. 9, Vilnius).

Bus pristatyta naujoji programa „Rojaus sodas“, susidedanti iš pačių mylimiausių dainininkės kūrinių (dainų, romansų), o taip pat iš išskirtinių garsaus Aleksandro Vertinskio romansų!

Skirtingai nuo jau buvusių koncertų, šiais metais Jevgenija Smoljaninova į Vilnių atvyks ne tik lydima savo sūnaus, puikaus gitaristo Sviatoslavo Smoljaninovo, bet ir vieno geriausių Rusijos pianistų Igorio Batalino. Tai iš tikrųjų leis dar ryškiau suspindėti šios kūrybos turtingai muzikinei palitrai, kas labai svarbu ypač A. Vertinskio kūrinių atlikimui! O ką kalbėti apie kitus žymius dainininkės „šedevrus“, tokius kaip: garsusis Jevgenijaus Jurjevo romansas „Din-din-din“ iš rusų „jamščikų“ (važnyčiotojų) dainų serijos. Šį kūrinį, kuris skaičiuoja jau antrąjį savo gyvavimo šimtmetį, dainininkė atlieka nuo 80-jų metų vidurio. Laiminguosius koncerto klausytojus ji džiugins ir kitais romansais ir dainomis: „V lunnom sijaniji“ («В лунном сиянии», „Vot mčitsia trojka udalaja“ („ Вот мчится тройка удалая»), „Beloj akaciji grozdja dushistyje“ («Белой акации гроздья душистые»), „Step da step krugom“ («Степь да степь кругом»). Bus atliekamos dainos Sidabrinio amžiaus poetų ir mažai žinomų tragiškų likimų poetų eilėmis. O taip pat ir itin melodingos pačios atlikėjos dainos, sukurtos pagal Vladimiro Nabokovo, Pasternako poeziją gruodžio 1-ąją skambės vieninteliame koncerte, kurio negalėsite pamiršti!

Kadangi salė yra maža, talpinanti tik 170 vietų, maloniai kviečiame bilietais pasirūpinti iš anksto!
 
Bilietai į Vienintelį Jevgenijos Smoljaninovos ir jos muzikantų koncertą
gruodžio 2-ją 19 val. Vilniaus White Piano Hall (Kėdainių g. 8/Trakų g. 9)
parduodami visose Bilietai.lt kasose.

Informacija apie koncertą ir bendradarbiavimą, bilietų užsakymai grupėms telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
NUOSTABIOS DAINININKĖS EVGENIJOS SMOLJANINOVOS KONCERTAS Š 2018-12-01 19:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 25.00 - 48.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kėdainių g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta