Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MIDI Roko Opera 2019. Kai tik atrasiu

K 2019-04-11 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
7.50 - 11.50

MIDI RO 2019

Šiais laikais, kai jaunam žmogui yra daugybė galimybių save realizuoti įvairiose srityse, atsiranda asmens identiteto ieškojimo problema. Daugumai jaunų žmonių iškyla klausimas „kas aš esu ir ko aš noriu iš gyvenimo?“. Ši problema yra ypač svarbi studento gyvenime, kai ateina laikas prisiimti suaugusio ir subrendusio žmogaus atsakomybes. Dažnai, būtent universiteto laikotarpiu, įvyksta lūžis, kai jaunystę keičia ankstyvosios brandos etapas, tačiau neatsakius į asmenybės tapatumo klausimus jauną žmogų ištinka identiškumo krizė.
  Šioje roko operoje vaizduojamas ką tik baigusio mokyklą vaikino gyvenimas universitete ir savęs ieškojimo kelionė per visus studentavimo metus. Roko operos veikėjai atskleidžia studento skirtingas asmenybės dalis: vienos iš jų vaizduoja atsakingumą, kūrybingumą ir darbštumą, kitos pasižymi tingumu, gudrumu ar naivumu. Visi asmenybės poliai atsiskleidžia per 4 roko operos veiksmus, kurie atitinka 4 bakalauro metus. Viso veiksmo metu ne kartą nuskamba frazė „kas aš esu?“, kuri yra pagrindinė šios roko operos idėja. Taip pat operoje svarstomos tokios problemos kaip atsakomybė vs lengvabūdiškumas, sąžiningumas vs nesąžiningumas, praktinis žinojimas vs teorinis ir kt. Viskas baigiama mintimi, ar tapai tokiu žmogumi, į kurį norėjai lygiuotis būdamas dar vaikas?

 

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MIDI Roko Opera 2019. Kai tik atrasiu K 2019-04-11 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 7.50 - 11.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius