Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

KVARTIRNIK U VATKINA. ALEKSANDR BELKIN Naujo albumo pristatymas

K 2019-10-24 19:00
KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius
12.30 - 15.00

Spalio 24 d. meninėje erdvėja “KVARTIRNIK U VATKINA” savo naują albumą pristatys žinomiausias Baltijos šalyse bliuzmenas – Aleksandr Belkin. Pagal Aleksandro žodžius -  tai geriausias jų išleistas albumas.

 

Aleksandr Belkin – vokalas, akustines gitaros, lūpinė armonikėlė, perkusija. Grupės „The Road Band“ lyderis ir įkūrėjas, visų originalių kompozicijų autorius. Vilniaus Konservatorijoje įgijo akordeono ir liaudies orkestro vadovo specialybe. Baigė Vilniaus Pedagoginį Universitetą. Prieš sukurdamas „The Road Band“ grojo daugelyje džiazo, bliuzo ir rokenrolo grupių, o taip pat ir pirmojoje bliuzo grupėje Lietuvoje „Hilda Blues Band“. Su skirtingais kolektyvais koncertavo daugelyje Europos šalių. 1999 metais grodamas grupėje CBSB laimėjo antrąją vietą tarptautiniame kantri muzikos konkurse Mrangowo, Lenkijoje. Išleido 2 savo solinius albumus „Real Love“, „Black Papa“. Išskyrus „The Road Band“ Aleksandras Belkinas dalyvauja daugelyje muzikinių projektų su garsiais Lietuvos muzikantais, dirba su bigbendais, grojo su daugeliu muzikantu is uzsienio, taip pat is JAV. Zimiausi is ju: Keb' Mo' (1996m. Olandijoje), Studebaker John (2007m. Kaune), Ian Siegal (2009m. Kaune ir Palangoje), Kenny Neal (2010m. jam session Palangoje) ir Larry Garner (2011m. jam session Vilniuje). 2002 ir 2006 metais įtrauktas į Lietuvos elito knygą „Kas yra kas Lietuvoje”. 2003 metais festivalyje "Bliuzo naktys" įteiktas "Auksinės stygos" apdovanojimas. "Country Saloon'e", Vilniuje, laimėjo Grand Prix kazoo grojimo konkurse. 2005m. parašė ir išleido knygą su CD "Trumpa džiazo istorijos apžvalga"(leidykla "Kronta"). "Bliuzo naktys" ir "Rusnės festivalis" himnų autorius.

 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/kvartirnikvatkina/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KVARTIRNIK U VATKINA. ALEKSANDR BELKIN Naujo albumo pristatymas K 2019-10-24 19:00 KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius 12.30 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:45
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/ rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai:  ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: -20% nuolaida bilietams! Kiekis su nuolaida ribotas. Norint pasinaudoti nuolaida pasirinkite kainos kategoriją "20% nuolaida"

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
KVARTIRNIK U VATKINA
Antakalnio g.39-55 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ilja Vatkinas
Antakalnio g.39-55 Vilnius
+37065624700/ admin@kupe.lt
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legendinis Sergej ''Silia'' Seliunin ir grupė ''Vychod'' Legendinis Sergej ''Silia'' Seliunin ir grupė ''Vychod'' KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!