Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Klasikinės gitaros angelas Ivan PETRICEVIC | Kroatija-Vokietija

K 2020-10-22 18:00
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius
10.00 - 15.00

Kritikų „gitaros angelu“ vadinamu kroatų gitaristo Ivan Petricevic koncertas inauguruos

V Vilniaus tarptautinį jaunimo muzikos konkursą “Premio Scarlatti”

 

Ivan PETRICEVIC, gitara (Kroatija-Vokietija)

Vilija KUPREVIČIENĖ, sopranas

 

Programa: J. S. Bach, F. Tarrega, R. Dyens, D. Bogdanovic, M. de Falla, A. Piazzolla ir E. Silva

Wiesbaden News: „... Petricevic ne groja gitara, o tiesiog gyvena ja. Kūrinys po kūrinio ir jis užburia publiką savo subtilumu, jautrumu, garso spalvų tonais ir filigranišku trapumu.”

 

Ivan Petricevic gimė Belgrade, buvusioje Jugoslavijoje. Jis mokėsi „Elly Basic" muzikos konservatorijoje Zagrebe, vėliau studijas tęsė pas žymius profesorius Alvaro Pierri, Walter Würdinger ir Roberto Aussel Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete bei Kelno aukštojoje muzikos ir šokio mokykloje. Ivan Petricevic koncertavo daugelyje Europos šalių, Azijoje ir JAV. Ten atliko savo rečitalius bei grojo solo su įvairiais orkestrais. Ivan pelnė prizines vietas daugiau nei 30 tarptautinių gitaros konkursų, tame tarpe, pirmąsias vietas prestižiniuose konkursuose „Peloponnese Guitar Festival“ Graikijoje (2016), „Comarca del Condado" Ispanijoje (2015), „Andrés Segovia" Ispanijoje (2014), „Festival Hermoupolis Guitar" Graikijoje (2014), „Fiuggi Festival Guitar" Italijoje (2013).

Ivan buvo apdovanotas „Tokyo Foundation“ (2009) stipendija, Viktor Bunzl stipendija (2011) ir nuolatinėmis Vienos muzikos ir scenos meno universiteto stipendijomis (2008, 2010). Kaip solistas yra kviečiamas pasirodyti kartu su prestižiniais Vokietijos ir Kinijos kameriniais ir simfoniniais orkestrais. Ivan kaip solistas, kartu su akordeonistu Krisztianu Palagyi sėkmingo „Duo Accordarra“ nariu, buvo atrinktas Jehudo Menuhino fondo „Live Music Now“ surengti reprezentacinius fondo koncertus Vienoje ir Kelne. Šiuo metu Ivan dėsto Kelno ir Gevelsberg muzikos konservatorijose Vokietijoje.

Koncertinėje programoje Vilniuje, Ivan Petricevic pasirodys kartu su lietuvių sopranu Vilija Kuprevičiene. Intymus gitaros ir soprano duetas susilies į aistringą ispaniškų melodijų ir egzotiškais atspalviais persunktą muzikinį audinį.

 

Informacija koncertų klausytojams:

Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginiuose būtina dėvėti apsaugos priemones –  veido kaukes ar respiratorius (išskyrus mažamečius vaikus). Temperatūra klausytojams bus matuojama prie bilietų kontrolės.

Koncertui parduodami bilietai su nežymėtomis vietomis sėdėti. Renginio metu tarp klausytojų bus išlaikyti visi būtini saugumo reikalavimai. Šeimos nariai turės galimybę sėdėti greta.

Renginio nuoroda: http://www.musicavitale.org

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Klasikinės gitaros angelas Ivan PETRICEVIC | Kroatija-Vokietija K 2020-10-22 18:00 Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 10.00 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia (Kontrolės metu kartu su bilietu pateikti nuolaidą suteikiantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus
Arsenalo g. 3A Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Musica Vitale''
VšĮ ''Musica Vitale''
Viršuliškių g. 45-38 Vilnius
8 647 33616/info@musicavitale.org
Įmonės kodas: 302668485
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Visvaldas Jonušas ( saksofonas), Neringa Valuntonytė (fortepijonas) Visvaldas Jonušas ( saksofonas), Neringa Valuntonytė (fortepijonas) Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 7.00 - 12.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Ateities vardai: Paulina Bakšaitė, Vincas Bačius, Julija Ivanovaitė, Ugnė Katinskaitė, Nedas Latovinas, Emilis Šarinskas NaujasNaujasAteities vardai: Paulina Bakšaitė, Vincas Bačius, Julija Ivanovaitė, Ugnė Katinskaitė, Nedas Latovinas, Emilis Šarinskas Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 6.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Liucilė Vilimaitė, arfa Liucilė Vilimaitė, arfa Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 7.00 - 12.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Miške. Garso Ekologija. Synaesthesis Miške. Garso Ekologija. Synaesthesis Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 7.00 - 12.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujametis koncertas Tango ritmu į 2021-uosius | New Years Eve Concert Enter 2021 in a Tango Style Naujametis koncertas Tango ritmu į 2021-uosius | New Years Eve Concert Enter 2021 in a Tango Style Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 18.00 - 21.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!