Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Klasikinės gitaros ir flamenko šokio duetas Duo Flame rengia nuotaikingą pasirodymą miesto gyventojams ir svečiams Kovo 8d., 15.00 val.

Ekspresyvi, charizmatiška flamenko šokio meistrė ir kūrėja Liucija Puidokitė ir klasikinės gitaros virtuozas, tarptautinių konkursų laureatas, kūrinių gitarai autorius ir publikos mylimas koncertų vedantysis – Algimantas Pauliukevičius dovanos publikai gyvą puokštę gerų emocijų, juoko, spalvų, aistros, ugnies ir puikią šventinę nuotaiką!

Ar gali būti geresnė dovana mylimai moteriai, nei bilietas į šį nuostabų, aukščiausio lygio profesionalų atliekamą koncertą?

Apie atlikėjus.
Liucija apie save :


Flamenko menas mane patraukė 2003 metais ir … sužavėjo! Iškarto supratau, kad tai „mano“. Jo mokytis pradėjau Vilniuje, pas vieną pirmųjų flamenko mokytojų Lietuvoje, Beatričę Tomaševičienę. Noras tobulėti atvedė į privačias studijas užsienio šalyse pas puikius dėstytojus: Marianna Verdecia, Gabriela Gutarra, Claudio Javarone, Beatriz del Pozo. Šie mokytojai paskatino dar rimčiau gilintis į flamenko pasaulį. Toliau tobulinausi kviestiniuose flamenko meistrų (Clarisa di Salvo, Soledad Gomez, Chua Alba, Sebastian Sanchez, Javier Gomez ir kt.) bei profesiniuose judesio (Daniel Lepkoff – kontaktinė improvizacija, Brenda Naso – Laban judesio analizė ir kt.) seminaruose.

Esu baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, alto specialybę. Įgyta pedagogo kvalifikacija, sceninė patirtis ir muzikinės žinios šiandien man labai praverčia mokant šokti, kuriant kompozicijas, suvokiant flamenko muziką bei perteikiant flamenko ritmo subtilybes kitiems.

2014 m. baigiau IBMT (Integruoto kūno darbo ir judesio terapijos institutas) studijas (įkūrėja Linda Hartley, Anglija). Besimokydama nustebau kaip naujos žinios padeda tobulėti šokyje, praplečia fizinio kūno galimybes, kurias turi kiekvienas.

Todėl į flamenko šokį nutariau integruoti studijų metu įgytas kūno terapeuto žinias, tobulesniam ir laisvesniam judesiui atskleisti. Pažintis su savo kūnu, jo pajauta ir raiška yra susiję su tobulėjimu ne tik šokyje, bet ir kasdieniame gyvenime.

Algimantas Pauliukevičius klasikinės gitaros studijas baigė Lietuvoje ir Baltarusijoje, 2000 metais tarptautiniame gitaristų konkurse Italijoje pelnė pirmąją vietą.

 Būdamas aktyvus klasikinės gitaros propaguotojas, yra parengęs švietėjiškų programų vaikams ir jaunimui, dalyvavęs Lietuvos televizijos ir radijo laidose, padaręs fondinius įrašus Lietuvos radijuje. Šiuo metu yra asociacijos „Motus Recto“ prezidentas. Dabar populiarina klasikinę gitarą muzikuodamas ir organizacine veikla. Yra tarptautinio S.Šilinsko klasikinės gitaros konkurso įkūrėjas ir meno vadovas.

Šiuolaikinės muzikos klasikinei gitarai puoselėtojas, festivalių „Gaida“, „Jauna muzika“ ir kitų dalyvis. Yra atlikęs O.Balakausko, O.Narbutaitės, G.Kuprevičiaus kūrinių premjeras Yra dažnas svečias Lietuvos ir Europos koncertų salėse.

Be solo koncertų labai mėgsta kolektyvinį muzikavimą. Yra grojęs su daugeliu Lietuvos atlikėjų - Šv. Kristoforo orkestru, M.K. Čiurlionio styginių kvartetu,  ansambliu “Vilniaus Arsenalas”. S\Koncertavo su dainininke G.Skėryte (ansamblis “Primaduo”), dainininkais A.Krikščiūnaite ir E.Montvydu-Prudkausku.

Šiuo metu dažnai koncertuoja su Dresden Staatskapelle fleitininke Cordula Bräuer.

2018-tais su šokėja Liucija Puidokaite įkūrė klasikinės gitaros ir flamenko šokio duetą Duo Flame, kuris aktyviai reiškiasi Lietuvos kultūrinėje erdvėje

 

 

 

 


 

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti