Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dmitrij Maksimačiov ir Didysis Stereografinis Orkestras

K 2019-10-31 19:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
15.00 - 51.00

Dmitrij Maksimačiov ir Didysis Stereografinis Orkestras

koncertuos Vilniuje!

Mielieji!!! Tikėkite arba ne, bet rekomenduojame patikėti! Spalio 31-ąją Vilniuje,  jaukioje kamerinėje (tik 170 laimingųjų talpinančioje!) salėje White Piano Hall (Kėdainių g. 8), esančioje pačioje Vilniaus Senamiesčio širdyje įvyks Dieviškas koncertas! Šviesus, nesutramdomas ir dosnus savo pozityvia energija ir gerumu Metų Koncertas!!! 

Ponai ir Ponios, pirmą kartą Lietuvos istorijoje, šiuo atveju – Vilniuje, pasirodys įžymusis Didysis Stereografinis Orkestras, vadovaujamas jo lyderio – kompozitoriaus, muzikanto, aranžuotojo ir dainininko Dmitrijaus Maksimačiovo (grupė Billy’s Band) iš Sankt–Peterburgo! (Dmitry Maximachiov & Big Stereofony Orchestra)

Spalio 31-ąją, unikalaus ir vienintelio koncerto Vilniuje metu, orkestre galima bus išgirsti styginį kvartetą, valtorną, triūbą, klarnetą, rojalį, kontrabosą, glokenšpilį ir orkestro lėkštes! Programoje – Dmitrijaus dainos ir daug autorinės instrumentinės muzikos.


Dmitrijus Maksimačiovas – Peterburgo kompozitorius, saundprodiuseris. Daugiau  nei penkerį metai dirba su kolektyvu, kuris vadinasi Didysis Stereografinis Orkestras. Jis išleido tris CD ir keletą teatro saundtrekų, kurių muzika neišvengiamai tapo populiari tarp melomanų. Kritikai pažymi nepaprastai šviesų ir pozityvų Маksimačiovo dainų ir muzikos skambėjimą. Dmitrijus buvo ir meninio filmo „Vidrimasgor“ (Lenfilm), kelių trumpametražinių darbų, keleto animacinių filmų kompozitoriumi. Jo muzika skamba Upsala-Cirko, Didžiojo Lėlių Teatro, Miuzikcholo, Comik-Tresto, Karlson-Chauso spektakliuose. Jis bendradarbiavo su tokiais režisieriais, kaip Jana Tumina, Jevgenij Zimin, Michail Safronov, Larisa Afanasjeva. Kaip aranžuotojas, muzikantas ir saundprodiuseris dirbo su Billy’s Band, Bašakov, Otava E, SPLIN, su Ženia Liubič, Marina Landa ir Sergejumi Vasiljevu.
Dmitrijaus Maksimačiovo muziką galima skirti kaip mikstūrą nuo liūdesio, skepsio ir nepasitikėjimo: ir muzika, ir tekstai užkrečia savo tikėjimu žmonėmis, nuoširdumu, gerumu.

 

Tik Vienas Koncertas! Spalio 31-ąją, 19 val. ir tik 170 laimingųjų!

Bilietai parduodami visose Bilietai.lt!

Informacija apie koncertą, išankstinis užsakymas, bendradarbiavimas: telefonais +370 671 76502 и +370 618 01 331

 

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Dmitrij Maksimačiov ir Didysis Stereografinis Orkestras K 2019-10-31 19:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 15.00 - 51.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: anglų ir rusų
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 50 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
WHITE PIANO HALL koncertų salė
Kėdainių g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 301696193
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legendinis Sergej ''Silia'' Seliunin ir grupė ''Vychod'' Legendinis Sergej ''Silia'' Seliunin ir grupė ''Vychod'' KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!