Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Kvartetas RELA(X)

Š 2020-03-21 16:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina

Dėmesio!

Pranešame, kad renginys Kvartetas RELA(X), kuris turėjo įvykti kovo 21 d. Paliesiaus dvare yra atšauktas.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Bilietus įsigijusiems internetu (išsskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų balandžio 20 dienos.

Grąžinimai atliekami iki balandžio 25 d.Šią dieną Paliesiaus dvare kvėpuosime džiazo ritmu – PASAGOS sceną užburs įspūdingasis Lietuvos džiazo scenos virtuozų kvartetas RELA(X): Robertas Beinaris (obojus), Edvardas Kuleševičius (klarnetas), Arkadij Gotesman (mušamieji), Jievaras Jasinskis (trombonas).

Arkadijus Gotesmanas – vienas ryškiausių ir savičiausių Lietuvos džiazo ir improvizacinės muzikos scenos perkusininkų. Muzikantas nesistengia įsprausti savęs į siaurą vieno žanro kostiumą. Peržengdamas vienos meninės disciplinos rėmus, Arkadijus savo kūrybiniame kelyje atskleidžia muzikos sąveiką su teatru, kinu, literatūra ar šiuolaikiniu šokiu.

1980–1987 m. atlikėjas grojo estradinio orkestro „Oktava“ sudėtyje. Tačiau ilgainiui, dėka pianisto Gintauto Abariaus, gabaus perkusininko dėmesį ėmė traukti būtent džiazas. Plačius garsinius horizontus atveriantis žanras tapo Arkadijaus eksperimentu aikštele, kurioje jis kūrė ir tebekuria savitą santykį su garsu. Svarus indėlis vietos džiazo scenai įvertintas ir apdovanojimais. 2015 m. A. Gotesmanas apdovanotas „Vilnius Jazz“ prizu už nuopelnus Lietuvos džiazui, o 2018 m. tapo Birštono džiazo festivalio Didžiojo prizo už nuopelnus džiazui laureatu.

A. Gotesmanas atviras ne tik žanrams, bet ir muzikuojantiems kolegoms. Scenoje jį galima išvysti su skirtingų kartų muzikantais: Petru Vyšniausku (duetas „Petrarka“; 1990 m. išleido pirmąją lietuvišką kompaktinę plokštelę), Viačeslavu Ganelinu, Vytautu Labučiu, Dainiumi Pulausku, Eugenijumi Kanevičiumi, Vladimiru Tarasovu, Skirmantu Sasnausku, Valerijumi Ramoška, Liudu Mockūnu, Tomu Kutavičiumi, Mindaugu Vadokliu, Domu Žeromsku, Domu Aleksa, Marijumi Aleksa, Arnu Mikalkėnu, Jievaru Jasinsku, Dovydu Stalmoku ir kt. Perkusininkas muzikuoja Vilniaus džiazo orkestre, trio „ACCOsax Freeminded“, „Baltic Trio“, „Traffic Quartet“, yra Vilniaus klezmerių orkestro narys. Vienas naujausių Arkadijaus Gotesmano veiklos apraiškų – trio „Infiltrators“ su klavišininku Dmitrijum Golovanovu ir saksofonininku Janu Maksimovičiumi.

Ne mažiau įspūdingas A. Gotesmano užsienio kolegų, su kuriais teko groti, sąrašas. Tarp jų tokios žvaigždės kaip Roland Dahinden, Chin Gito, Vladimir Volkov, Arkady Shilkloper, Julian Joseph, John Zorn, Jack Siron, Frank London, Anthony Coleman, Charles Gayle, Tim Daisy, Joey Baron, Barry Guy, Dominic Duval, Dave Douglas, Albert Beger, Martin Küchen, Mark Tokar, Waren Smith, Andrew Lamb, Changhito, Freddy Shtuder, Brad Jones, Mats Gustafsson, Kasper Tranberg, Deniss Pashkevich, Tomasz Dąbrowski, Byron Wallen, Viacheslav Gaivoronsky, Rasul Siddik, Seamu Blake ir kt.

Šio muzikanto gastrolių žemėlapis taip pat solidus. A. Gotesmanas dalyvavo apie penkiasdešimtyje festivalių Europos, Afrikos valstybėse, taip pat Kuboje ir Kinijoje. Tarp jų ir tokiuose kaip „Jazz Globus“ festivalis Izraelyje. Jo diskografiją sudaro daugiau nei pusė šimto įrašų.

A. Gotesmanas ne tik pas groja, bet ir siekia edukuoti klausytoją. Jis nuo 2009 m. organizuojamo Klezmerių muzikos festivalio – tai analogų Baltijos šalyse neturintis unikalus tęstinis renginys, sėkmingai įgyvendinamas Lietuvoje, organizatorius bei meno vadovas.

Edvardas Kuleševičius 2000 m. įgijo bakalauro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Yra  daugkartinis J. Pakalnio pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų konkurso laureatas. Kartu su Lietuvos kariuomenės orkestru laimėjo „Grand Prix“ tarptautiniame pučiamųjų orkestrų čempionate, taip pat dalyvavo daugelyje festivalių Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Švedijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Čekijoje, Estijoje, Ukrainoje, Gruzijoje.

2009 m. įkūrė klarnetų ansamblį „Vilniaus klarnetai“, su kuriuo grojo įvairias programas ir koncertavo Lietuvoje bei užsienyje. Praėjusiais metais su šiuo ansambliu dalyvavo tarptautiniame koncertiniame ture „Klarnetininkų karnavalas“, kuris vyko Lietuvoje ir Latvijoje.

2013 m. tapo šiuolaikinės muzikos ansamblio, pavadinto „Relax“, nariu.

2016 m. koncertavo su Lietuvos filharmonijos kameriniu ansambliu „Musica Humana“.

2019 m. kaip solistas grojo su LMTA pučiamųjų orkestru, LMTA simfoniniu orkestru, Lietuvos kariuomenės orkestru, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Lietuvos Nacionalinės filharmonijos ansambliu „Muzika humana“.

Stažavosi Latvijos Jezepo Vytuolio Muzikos akademijoje, doc. Gunčio Kuzmos klasėje.

Prof. Dr. ROBERTAS BEINARIS - baigė Kauno J. Naujalio muzikos gimnaziją (mokyt. V. Masteikos kl.), LMTA meno aspirantūrą (prof. R. Staškaus kl.); jam suteiktas meno licenciato laipsnis. 2002–2003 m. mokėsi Liono nacionalinėje konservatorijoje (J. L. Capezzali ir J. Guichardo kl.), yra dalyvavęs žymių obojininkų meistriškumo kursuose. Nuo 2013 m. studijavo LMTA doktorantūroje (prof. A. Vizgirdos ir prof. A. Žiūraitytės klasėse). 2014 metais suteiktas muzikos srities meno daktaro vardas už disertaciją „Garsinės-technologinės obojaus galimybės ir šiuolaikinės raiškos naujovės“.

R. Beinaris dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, dirba Lietuvos nacionalinės filharmonijos kameriniame ansamblyje „Musica Humana“ (nuo 2000 m.). Nuo 2005 metų organizuoja Lietuvos obojininkų čempionatą, Tarptautinį Liutauro Vėbros vardo obojininkų konkursą, nuo 2008 metų tarptautinį kamerinių ansamblių konkursą „Muzikinė akvarelė”, nuo 2016 m. tarptautinį Juozo Pakalnio vardo atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursą tai pat tarptautinį obojininkų festivalį, yra festivalio meno vadovas. 2007 metais įkūrė Lietuvos obojų kvartetą yra ansamblio meno vadovas. 2008 metais su Lietuvos obojų kvartetu  laimėjo I vietą VIII Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“ (nuo 2010 metų obojų kvartetas tapo obojų kvintetu). 2009 metais laimėjo Lietuvos Pučiamųjų orkestrų čempionate geriausio solisto prizą. Apdovanotas medaliu už nuopelnus kultūros sritį Anykščių miestui, tai pat Senosios Varėnos ženklu. R. Beinaris yra J. Pakalnio respublikinio konkurso (II vieta) laureatas ir Tarptautinio obojininkų konkurso Lenkijoje diplomantas. 2001 m. laimėjo J. Andrejo tarptautinio pučiamųjų instrumentų konkurso Rygoje I vietą, 2009 m. Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate pelnė geriausio solisto prizą.

Obojininkas grojo solo su Toscanos simfoniniu orkestru, Tirolio Insbrucko simfoniniu orkestru, Lietuvos Nacionaliniu simfoniniu orkestru, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos kameriniu orkestru, Lvovo filharmonijos simfoniniu orkestru, Kijevo solistų kameriniu orkestru, Hundisburgo tarptautinės akademijos orkestru, Tarptautiniu jungtiniu jaunimo simfoniniu orkestru “Operetė Kauno pilyje”, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos simfoniniu orkestru, Baroko muzikos orkestru „Musica Humana“, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Klaipėdos miesto kameriniu orkestru, Šiaulių miesto kameriniu orkestru, Lietuvos kariuomenės orkestru, Vilniaus Universiteto orkestru, B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleivių simfoniniu orkestru. Koncertavo su Valstybiniu M.K.Čiurlionio styginių kvartetu, Kauno styginių kvartetu, „Baltic Kremerata“, “Camerata Klaipėda”, “Banchetto Musicale”. Kaip solistas dalyvavo daugelyje Lietuvos ir užsienio kamerines muzikos festivalių. Obojininko atliekami kūriniai skamba daugiau kaip dešimtyje kompaktinių plokštelių.

Įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje ir kaip solistas yra koncertavęs Jungtinėse Amerikos Valstijose, Švedijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Danijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Ukrainoje ir kt. Dažnai atlieka lietuvių kompozitorių muziką yra pirmas kūrinių atlikėjas.

Nuo 2011 m. R. Beinaris yra LMTA Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros vedėjas, 2012 m. jam suteiktas docento vardas. 2017 metais suteiktas profesoriaus vardas.

 Nuo 2014 m. Robertas Beinaris įtrauktas į Buffet Group  (Prancūzija) medinių pučiamųjų instrumentų firmos žymiausių obojininkų sąrašą.

2015 m. Robertas apdovanotas Lietuvos muzikų sąjungos teikiamu „Auksinio disko“ prizu.

Jievaras Jasinskis – Trombonininkas, aranžuotojas ir kompozitorius. Gimė 1989 metais, Vilniuje. 2008 metais baigė Balio Dvariono muzikos mokyklą, 2012 metais – Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (LMTA), trombono specialybę. 2018 metais įstojo į magistro kursą (LMTA) ir šiuo metu studijuoja kompoziciją.

Įvairiems orkestrams ir grupėms aranžavo, orkestravo virš 1500 dainų, tarp jų pilnos koncertinės programos su atlikėjais: Andrius Mamontovas (aranžuotas albumas “Šiaurės naktis. Pusė penkių” įrašytas “Abbey Road” studijoje, Londone), Ten Walls (Marijus Adomaitis), Linas Adomaitis, Ieva Narkutė, Lilas ir Innonime, G&G Sindikatas. Suaranžuoti du Kipro Mašanausko miuziklai: “Barbora Radvilaitė” ir “Karalius Mindaugas”, Merūno Vitulskio albumas “Muzika Lietuvai”. Taip pat aranžuota gausybė dainų įvairiems LRT muzikiniams projektams.

10 metų grojo ir kūrė muziką grupėje "Bekešo vilkai". Taip pat grojo grupėse "Inculto", "Saulės kliošas", "Skamp", “G&G Sindikatas”, “Lilas sir Innonime” ir k.t. 2014 metais įkūrė Jievaro Jasinskio autorinę muziką atliekančią grupę "Reinless". Su ja išleido debiutinį albumą “Sus signal” ir įrašinėja antrą.

2016 metais sukūrė muziką projektui "Istorinis kadras" (nebylus filmas "Barbora Radvilaitė", rež. Josef Lejtes) su gyvai atliekama simfoninio orkestro muzika. Tais pačiais metais J. Jasinskis laimėjo Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamą “Naujų kūrinių pučiamiesiems ir mušamiesiems intrumentams” konkursą. Kūrinys trombonui ir fortepijonui – “No one’s suit” tapo privalomu tarptautiniame “Pakalnio” pučiamųjų instrumentų konkurse.

2017 metais sukūrė muziką muzikinei pasakai “Džiazolendas”. Įkūrė “Lithuanian JJazz ensemble” ir jam kartu su kitais Lietuvos kompozitoriais kuria muziką. Su šiuo ansambliu įrašė debiutinį albumą. Šiais metais taip pat sukūrė 5 dalių kūrinį kameriniam ansambliui – “Dedikacija Česlovui Milošui”. Koncertas ir vyko “Česlovo Milošo” festivalyje. Kaip trombonininkas 2018 metais dalyvavo tarptautiniame projekte – “EuroRadio Big Band”, Rygoje. Ten atliko solines improvizacijas ir pirmojo trombono partijas.

2018 metais tapo Kauno Big bando vyriausiuoju dirigentu ir meno vadovu.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Kvartetas RELA(X) Š 2020-03-21 16:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Paliesiaus dvaras
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Lietuva
Organizatorius
Paliesiaus dvaro asociacija
Bendoriškės k. 2, Bendoriškė Ignalinos r.
asociacija@paliesiausdvaras.lt; +37068347081
Įmonės kodas: 304436603
Pirkti bilietą Maskvos M. M. Ippolitovo-Ivanovo fortepijoninis kvartetas Maskvos M. M. Ippolitovo-Ivanovo fortepijoninis kvartetas Paliesiaus dvaras, Ignalina 21.00 - 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!