Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) GROK SUSIMILDAMAS Viktoro Prapro (''Hiperbolė'') Jubiliejinis koncertas

K 2020-11-05 18:00
Vilkaviškio kultūros centras, Vilkaviškis
Pranešame, kad renginys GROK SUSIMILDAMAS Viktoro Prapro (''Hiperbolė'') Jubiliejinis koncertas, turėjęs įvykti lapkričio 5 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų lapkričio 19 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Lapkričio 5d. 18.00 val. Vilkaviškio Kultūros centrą sudrebins dainų autoriaus,atlikėjo ir vieno iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų -Viktoro Prapro , kūrybinės veiklos 40-mečio jubiliejinis šou GROK SUSIMILDAMAS“. Šis koncertas - tai dainos, šokio ir muzikos  „fiesta“, kurioje skambės daugelio „auksinių“ hitų autoriaus sukurtos gražiausios dainos: “Tu grok“, “Daktarai“, „Be tavęs“, „Gražuolė Lietuvaitė“ , „Dėkoju tau“, „Sužadėtuvių žiedas“, „Įsimylėjau“, „Tie keliai“ ir kiti kūriniai, su kuriais užaugo jau kelios Lietuvos populiariosios muzikos mylėtojų kartos, nes juos skirtingu laiku atliko Lietuvos estrados grandai: grupė Hiperbolė,Merūnas Vitulskis,Inga Valinskienė  ir kiti žymūs Lietuvos bei užsienio atlikėjai. Jubiliato sukurti Tarptautiniai projektai : “Čigonų baronas“; „Baltijos Carmen“  ir „Čigonų karalaitė“ sulaukė tarptautinio pripažinimo visoje Europoje. Šį nuotaikingą šou papuoš gausybė spalvingų sceninių rūbų, specialūs efektai ir puiki scenografija, o išskirtinis maestro Viktoro Prapro  pasirodymas, nepaliks salėje abejingų. Taip pat žiūrovus džiugins koncerto svečiai: dainininkai - Tarptautinių konkursų laureatas Laimonas Bendaravičius ir  Aurėja Bartusevičiūtė. Uždegančiais šokiais  visus žavės TV projekto „Šok su žvaigžde“ temperamentingosios šokio žvaigždės. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį.       Gerą nuotaiką - garantuojame!           

Informacija ir bilietų platinimas: www.bilietai.lt  ir Kultūros centro kasoje

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) GROK SUSIMILDAMAS Viktoro Prapro (''Hiperbolė'') Jubiliejinis koncertas K 2020-11-05 18:00 Vilkaviškio kultūros centras, Vilkaviškis
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilkaviškio kultūros centras
Vytauto g.28, Vilkaviškis LT-70125 Vilkaviškis Lietuva
Organizatorius
UAB Muzikos turas
UAB Muzikos turas
Krokuvos 8A-18 Vilnius
info@muzikosturas.lt / +37069837774
Įmonės kodas: 124209059
PVM kodas LT242090515