Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Egidijus Buožis (fortepijonas, džiazas)

S 2020-03-15 14:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina

Dėmesio!

Pranešame, kad Egidijus Buožis (fortepijonas, džiazas), kuris turėjo įvykti kovo 15 d. Paliesiaus dvare yra atšauktas.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Bilietus įsigijusiems internetu (išsskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų balandžio 20 dienos.

Grąžinimai atliekami iki balandžio 25 d.


Egidijus Buožis yra džiazo pianistas, kompozitorius, prodiuseris ir Lietuvos muzikos akademijos dėstytojas. E. Buožio repertuaras itin platus – nuo gerai žinomų džiazo standartų iki originalių šiuolaikinio džiazo kompozicijų su be-bop, hard-bop, cool, fusion, etno džiazo ir acid-džiazo elementais.

Egidijus Buožis gimė 1965 m. Kaune. Būdamas 12-kos metų susidomėjo džiazo muzika. 1983 m. baigė M. K. Čiurlionio menų mokyklą, o 1988 m. – Lietuvos muzikos akademiją. Dar studijuodamas tapo tarptautinio džiazo improvizacijos konkurso Vilniuje (1984) I vietos laureatu.

Atlikėjo pasirodymų sąraše – daugybė solo koncertų, taip pat koncertai su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos kameriniu orkestru ir su iškiliausiais džiazo atlikėjais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

1995 m. E. Buožis išleido savo pirmąjį muzikos albumą pavadinimu „Town of Love“.

2000 m. su Valerijumi Ramoška (trimitas) įrašė džiazo standartų kompaktinę plokštelę „Solos and Duos“. Elitinio Lietuvos muzikos žurnalo „Gramofonas“ albumas buvo puikiai įvertintas už muzikos ir garso kokybę.

2002 m. E. Buožis, lydimas garsiausių Lietuvos atlikėjų, pradėjo džiazo improvizacijos koncertų ciklą „Impro-vizijos“. 2003 m. Lietuvos muzikų sąjungos apdovanotas „Auksiniu kompaktiniu disku“.

Atlikėjas sėkmingai bendradarbiauja su Lietuvos ir pasaulinio garso džiazo žvaigždėmis – Petru Vyšniausku, Dariumi Rudžiu, Valerijumi Ramoška, Eugenijumi Kanevičiumi, Arve Henriksen, Vytautu Sondeckiu, Stefan Pintev, Mattias Gronroos, Tommy Holmgren, Caecilie Norby, Lars Danielsson, Al Di Meola, Brian Bromberg, Xavier Desandre Navarre, Domingo Patricio ir kt. Šio bendradarbiavimo vaisiai yra tiek kritikų, tiek klausytojų vertinami muzikos albumai „At First Sight“ (2005), „Spontanica“ (2007), „ONE“ (2011), „Pictures“ (2015), „Labyrinth“ (2019).

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Egidijus Buožis (fortepijonas, džiazas) S 2020-03-15 14:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Paliesiaus dvaras
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Lietuva
Organizatorius
Paliesiaus dvaro asociacija
Bendoriškės k. 2, Bendoriškė Ignalinos r.
asociacija@paliesiausdvaras.lt; +37068347081
Įmonės kodas: 304436603
Pirkti bilietą Maskvos M. M. Ippolitovo-Ivanovo fortepijoninis kvartetas Maskvos M. M. Ippolitovo-Ivanovo fortepijoninis kvartetas Paliesiaus dvaras, Ignalina 21.00 - 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!