Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas iš 2020.04.19) Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną''

S 2020-09-20 18:00
Vilnius Jazz Bar, Vilnius
18.00

Informuojame, kad balandžio 19 dienos renginys Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną'' neįvyks vyks 2020 m. rugsėjo 20 d. 18:00.

Bilietai į perkeltą koncertą galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki liepos 30 d.

 

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 .

 

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Per 1300 savo pasirodymų iliuzionistas Justinas Malinauskas parodė labai daug ir Į MIKROFONĄ pasakė labai daug. Bet tikrai ne viską. Vieni įdomiausių, juokingiausių ir labiausiai -confidential- dalykų liko nutylėti ir neparodyti. Netyčia? Tikrai ne - specialiai. Specialiai tam, kad šiuos dalykus išgirstum (ir pamatytum) jo naujame magijos pasirodyme “NE Į MIKROFONĄ”. 

 

Vakaro metu išgirsi tai, ko Justinas niekada nesakė Į MIKROFONĄ savo žiūrovams EVER (ir niekada nesakys). Laukia triukai su istorijomis iš Justino profesinio gyvenimo: išgirsi ir PAMATYSI, kokius triukus Justinas rodė policininkams reido metu 01:30 nakties, kaip Justinas pasirodymą atliko labiausiai saugomoje vietoje Lietuvoje, kaip Justinas su magijos triuku padėjo pasipiršti. O taip pat sužinosi, kaip DIRBTINIS INTELEKTAS MOKOSI MELUOTI, kodėl ŠALTOJO KARO metu vyrai spoksojo į ožkas, kodėl DIEVAS NEŽAIDŽIA KAULIUKAIS ir išmoksi groti pianinu net nepažinodamas natų.

 

Nejungsim mikrofono, todėl vietų skaičius itin ribotas - tik 25. Jeigu jau teko būti Justino kokiame nors pasirodyme, esi labai kviečiama(s), nes “NE Į MIKROFONĄ” - naujo formato ir naujų triukų programa. Jeigu apie Justiną dar neteko nieko girdėti, nes jis dar nelaimėjo “Lietuvos talentų”, tai čia puiki proga pradėti pažintį.

 

Susitinkame vietoje, kuri alsuoja meile gerai muzikai ir knygoms - VILNIUS JAZZ BAR Rūdninkų knygynas.

 

Privaloma registracija biliete nurodytais kontaktais!

Renginio nuoroda: http://www.vilniusjazzbar.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas iš 2020.04.19) Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną'' S 2020-09-20 18:00 Vilnius Jazz Bar, Vilnius 18.00
Svarbi informacija
Privaloma registracija biliete nurodytais kontaktais!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki regninio
Renginio trukmė: ~1:45
Pertraukos: ~15 min.
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-9
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilnius Jazz Bar
Rūdninkų g. 20, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Rūdninkų knygynas
Pylimo g. 50-4 Vilnius
info@rudninkuknygynas.lt, +37052610266
Įmonės kodas: 302617252
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeltas į 2020.09.20) Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną'' Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeltas į 2020.09.20) Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną'' - Vilnius Jazz Bar, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną'' Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną'' Vilnius Jazz Bar, Vilnius 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!