Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti
PRIVATUMO POLITIKOS PRINCIPAI

„Baltic Ticket Holding Group“ ir jos pavaldžioji įmonė AS „Piletilevi“ vadovaujasi minimalaus asmens duomenų kiekio tvarkymo principu. Tačiau tam, kad galėtų teikti bilietų platinimo internetu paslaugas, jai būtina tvarkyti asmens duomenis.

Teikdama tarpininkavimo paslaugą platinant bilietus, „Piletilevi“ klientų prašo pateikti reikiamus asmens  duomenis:
  • vardą ir pavardę,
  • e. pašto adresą,
  • telefono numerį,
  • gyvenamosios vietos adresą,
  • kliento kortelės numerį.
„Piletilevi“ įmonei taip pat išsiunčiami perkančio žmogaus banko rekvizitai.
Visi vykdant operaciją surinkti asmens duomenys saugomi įstatymų nustatytą laikotarpį ir jam pasibaigus ištrinami.
Klientai gali registruotis „Piletilevi“ interneto svetainėje. Registruodamiesi jie sutinka pateikti „Piletilevi“ šiuos duomenis:
  • vardą ir pavardę,
  • naudotojo vardą,
  • e. pašto adresą,
  • telefono numerį.

Duomenis, kuriuos pateikė registruodamasis, klientas vėliau gali pakeisti prisijungęs prie savo paskyros. Klientas gali prašyti uždaryti ir ištrinti jo paskyrą tikėdamasis, kad jokios su paskyra susijusios operacijos nebus saugomos ilgiau nei nustatytas jų saugojimo terminas. Be to, būtina, kad klientas turėtų unikalų identifikatorių.
Klientai gali prenumeruoti „Piletilevi“ naujienlaiškį, jeigu dėl to susitaria pirkdami arba registruodami savo e. pašto adresą savo interneto svetainėje. Prenumeratą galima atšaukti spustelėjus naujienlaiškyje esantį mygtuką „Atsisakyti“.
Savo interneto svetainėje mes naudojame slapukus, tai yra mažus tekstinius dokumentus, kurie lankantis interneto svetainėje įrašomi lankytojo kompiuteryje arba išmaniajame prietaise.
Slapukai reikalingi tiesioginiam paslaugos teikimui ir naudotojo analizei siekiant užtikrinti geresnę aptarnavimo kokybę.
Teikdami paslaugą mes naudojame pagrindinius, tai yra sesijos, slapukus, kurie ištrinami, kai lankytojas uždaro savo interneto naršyklę.
Ilgalaikiai slapukai skirti naudotojų patogumui. Esant slapukams informacija apie reklamos juostą, kurią klientas uždarė, įsimenama valandai, o informacija apie pageidaujamą kalbą – vienam mėnesiui.
Interneto svetainėje naudojami ir trečiųjų šalių slapukai.
Naudotojas gali kontroliuoti slapukų naudojimą (sutikti, kad jie būtų naudojami, arba jų atsisakyti) per interneto naršyklės nustatymus, tačiau būtina žinoti, kad, atsisakius ilgalaikių slapukų, nebus galima naudotis paslauga.
Nurodymus, kaip nustatyti slapukus populiariausiose naršyklėse, rasite čia:

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835

Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en

Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History

Opera: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/

Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042