Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TRYS SUPER ŽVAIGŽDĖS

T 2018-04-11 18:00 - A 2018-04-17 23:59
10.00 - 15.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
PREMJERA
TRYS SUPER ŽVAIGŽDĖS

Kitoks teatras pristato premjerą ,,Trys super žvaigždės” su visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždėmis – Rimante Valiukaite, Vitalija Mockevičiūte, Egle Mikulionyte ir Mariumi Repšiu. Tai ypatinga komedija, kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai paslapčiomis jas vadina ,,trimis muškietininkėmis”.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti. Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp ,,trijų muškietininkių” yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!
Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros, dar nuoširdesnis juokas ir scenoje skambanti gyvai atliekama muzika. Ar ši ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje ,,Trys super žvaigždės”.

Režisierius ir pjesės autorius - Ramūnas Cicėnas
Scenografija ir kostiumai – Vita Eidimtaitė
Trukmė – 1 val. 30 min.

Vaidina:

Dainora - Rimantė Valiukaitė (Lietuvos nacionalio dramos teatro aktorė, žiūrovams puikiai atpažįstama iš kino filmų, TV laidų  - ,,Dar pažiūrėsim”, ,,Dviračio šou”, ,,Pagauk kampą”)

Kristina - Vitalija Mockevičiūtė (Lietuvos nacionalio dramos teatro aktorė, žiurovams atpažįstama iš TV humoro laidos ,,Dviračio šou ir serialo ,,Moterys meluoja geriau” personažų)

Ingrida - Egle Mikulionyte ( Lietuvos nacionalio dramos teatro aktorė, 1995 m., 2011 m. apdovanota ,,Auksiniu scenos kryžiumi” 2018 m. laimėjo geriausios aktorės apdovanojimą kino festivalyje ,,Kino pavasaris”)

Operatorius, kurjeris - Marius Repšys ( Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius, 2012 ir 2017 m. apdovanotas „Sidabrine gerve“ kaip geriausias metų aktorius, įvairų TV humoro laidų vedėjas ir atlikėjas)
 
Renginiai