Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Rally Talsi 2018

Š 2018-05-19 08:30
Talsu novads
Vėliau kaina pakils iki 10 EUR, o renginio savaitę, nuo gegužės 14 dienos, bilietas vienam asmeniui kainuos 15 EUR.

Latvijos ralio čempionato vasaros sezonas tradiciškai prasideda Talsuose. Dar žinomas „Rally of Champions“ pavadinimu, Talsų ralis visada pritraukia greičiausius regiono ralio vairuotojus. Tūkstančiai gerbėjų saulėtomis gegužės dienomis susirenka į Talsus stebėti jaudinančių lenktynių tiek žvyro etapuose, tiek ir Talsų miesto gatvėse. Matysime, kaip jaunieji ralio talentai varžosi su patyrusiais lenktynininkais, taip pat – moderniausių ralio automobilių ir nuostabių istorinių automobilių derinį. Jei norite keliauti žiūrėti ralio lenktynių, pasirinkimas aiškus – Talsai!

2018 m. Talsų ralyje vyks Latvijos ralio čempionatai ir Latvijos ralio sprinto čempionatas. Bus galima stebėti ir tradicinį istorinių automobilių ralį – „Youngtimer Rally Talsi“.

Talsų ralis prasidės penktadienį, gegužės 18 dieną, po pietų. Pradžioje vyks bandomasis greičio ruožas, o vakare Talsų miesto centre bus duotas ralio ceremonijos startas. Pirmojo greičio ruožo startas planuojamas gegužės 19 d., šeštadienio rytą, po kurio dalyviai turės įveikti viso 10 greičio ruožų Talsų apylinkėje, taip pat ir ypatingąjį miesto greičio ruožą. Ralio apdovanojimų ceremonija vyks Sauleskalns stradoje, po kurios vyks visą dieną trunkantis koncertas „Lielais Blieziens Talsos 2018“.

Įsigiję bilietą į Talsų ralį, galite galimybę apsilankyti „LIELAIS BLIEZIENS TALSOS 2018“ koncerte už ypatingą kainą! Įveskite kodą, kurį rasite ant savojo Talsų ralio bilieto, ir koncerto bilietą galėsite nusipirkti vos už 5 EUR!

Renginio nuoroda: http://rallytalsi.lv

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Rally Talsi 2018 Š 2018-05-19 08:30 Talsu novads
Svarbi informacija
Renginio trukmė: 11 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
Galimos nuolaidos neįgaliesiems, neįgaliųjų vežimėliuose

Prieš eidami į specialiuosius etapus, turite savo Talsų ralio bilietą išsikeisti į apyrankę – tai galite padaryti bilietų keitimo vietose!
Bilietų keitimo vietas ir kitas naujienas rasite adresu www.rallytalsi.lv
Nemokamas įėjimas – vaikams iki  10 metų ir Latvijos neįgaliesiems.

• Automobilių sportas gali būti pavojingas! Ralio metu būkite dėmesingi, saugokite save ir aplinkinius. Ralio metu laikykitės saugos taisyklių, nurodytų Talsų ralio svetainėje, taip pat saugos buklete, kuris bus išduodamas kartu su apyranke.

Talsų ralio 2018 bilietų kainos –
Išankstini pardavimo bilieto kaina laikotarpiu nuo 04.13 iki 13.05 – 10 eurų
Standartinė bilieto kaina laikotarpiu nuo 05.14 - 05.19 – 15 eurų
Bilietas į vieną greičio ruožą varžybų dieną – 8 eurai

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Talsu novads Latvija
Organizatorius
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 LV-3201 Talsi