Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Playground Festivāls

Pn 2018-07-13 16:00 - S 2018-07-15 18:00
Sporta komplekss 333, Sila priedes, Ropaži
Trečius metus iš eilės vyks festivalis „Playground“.
Mes negalime būti seni ir išmintingi, jeigu nesame buvę jauni ir pašėlę!

Jau trečius metus iš eilės, liepos 8–10 d., Sporto komplekse 333 vyks aktyvaus poilsio, muzikos ir kūrybos festivalis „Playground“. Kiekvieną kartą vis įvairesnis ir kartu siūlantis didesnę muzikos ir aktyvaus poilsio įvairovę festivalis kviečia jus išgyventi trijų dienų nuotykį, kad visa šeima ir draugai galėtų patirti, išgyventi ir aptikti ką nors naujo!

Pasirinkus naują meninį apipavidalinimą ir parengus festivalio teritorijos planą šias tris dienas vyks įvairios aktyvaus sporto varžybos, kuriose dalyvaus geriausi nacionaliniai ir Europos raiteliai. Festivalio organizatoriai kiekvieną lankytoją kviečia ne tik dalyvauti varžybose, bet taip pat išmėginti naujas sporto rūšis ir veiklas. Tuo pačiu metu bus galima įsitraukti į kūrybinių dirbtuvių veiklą, kad kiekvienas galėtų atrasti naują talentą. Festivalio naujovė – ketinama sukurti ypatingą kampelį vaikams, kuriame mažiausieji galės užsiimti būtent jiems numatyta veikla.

Mes negalime būti seni ir išmintingi, jeigu nesame buvę jauni ir pašėlę! Festivalis „Playground“ – tai stebuklų ir naujos draugystės vieta. Šis festivalis – tai nuotykis veikliesiems ir taikingiesiems, tėvams ir mamoms, vaikams, paaugliams, broliams, seserims, tau ir man.  Šiame festivalyje reikia linksmintis ir dalyvauti sporto varžybose, klausytis muzikos ir ją kurti, regėti ir kurti meną!

Praėjusiais metais į šį festivalį per tris dienas buvo atvykę apie 500 sportininkų ir 3 400 lankytojų. Vykstant festivaliui buvo organizuotos Europos taurės slydimo banglente nuo statėjančios bangos priekinio šlaito sekliame vandenyje varžybos, 2015 m. 333 Wakepark taurės varžybos, „Leman“ kartingų lenktynės ir daug kitų svarbių sporto renginių.

Savo ruožtu klausytojus linksmino DJ ir prodiuserių asociacijos bei muzikos atlikėjų ansambliai iš Baltijos valstybių – „Triānas Parks“, Martas Asinis, „The Big Bluff“, „ The Coco’nuts“, „OYT“ ir „Elephants From Neptune“, Lietuvos prodiuserių asociacija „Golden Parazyth“ ir taip pat 2014 m. DJ konkurso Red Bull Thre3style  Belgijoje nugalėtojas DJ Madfingaz.

Bilietus į 2016 m. festivalį šiuo metu galima įsigyti bilietų pardavimo kasose!

Renginio nuoroda: http://www.playgroundfestival.eu

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Playground Festivāls Pn 2018-07-13 16:00 Sporta komplekss 333, Sila priedes, Ropaži
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltRenginio trukmė: ~ liepos 13-15 dienomis
Renginio kalba: latvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20 % su ISIC, ITIC kortele (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Įsigijus bilietus į Baltarusijoje, Estijoje bei Latvijoje vykstančius renginius yra išrašomas bilietų pirkimo patvirtinimas.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Rīgas raj., Sila Priedes Ropaži Latvija
Organizatorius
Playground Events, SIA
Playground Events, SIA
Augšciems, Lielozoli LV2135 Ropažu nov