Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vaiko gimimo dienos šventė žaidimų kambaryje MAŽŲJŲ KARALYSTĖ Vilniaus centre IV

62.50
Vaikų šventė turi teikti džiaugsmą visai šeimai! Pamirškite rūpesčius organizuojant vaiko gimtadienį namuose – surenkite šią šventę prabangioje žaidimų erdvėje MAŽŲJŲ KARALYSTĖJE, pačiame Vilniaus centre!

MAŽŲJŲ KARALYSTĖJE ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams skiriamas didelis dėmesys, juk kiekvienam tėčiui ar mamai norisi, kad vaiko gimtadienis būtų unikalus, nevarginantis ir ypatingas. Leiskite tuo pasirūpinti MAŽŲJŲ KARALYSTEI! Pas mus Jūs rasite: draugišką, šviesią, jaukią provanso stiliaus aplinką; Sertifikuotą ir saugią žaidimų aikštelę su labai daug linksmų komponentų: batutu, dviguba tiesia čiuožyka, spiraline čiuožykla, dideliu kamuoliukų baseinu, diržiniu pralindimo tuneliu, voro bokštu; Medinę vaikišką virtuvėlę su daugybe maisto ruošimo indų, įrankių, žaislinių maisto produktų; Mini bibliotekėlę; Slaptąjį mažųjų kampelį su švieselėmis bei sėdmaišiukais; Jūsų patogumui kėdes, staliukus, desertinį – karališką staliuką, foteliukus ir sofą; Tėvelių zoną: virtuvėlę su vandeniu Jūsų asmeninei šventei; Klasikinio stiliaus baltas lėkštes, puodelius, stalo įrankius, vandens ąsotėlius, pintus baltus krepšelius užkandžiams; Daugybę edukacinių bei kūrybingumą lavinančių žaidimų, piešimo priemonių, kokybiškų, medinių žaislų, kaladėlių, konstruktorių. Tad pažadame, kad jausitės kaip namuose, o Jūsų vaiko gimtadienis bus pats smagiausias, juk džiugu stebėti šalia žaidžiančius, užimtus,laimingus vaikus ir kartu su kompanija smagiai šnekučiuotis.

MAŽŲJŲ KARALYSTĖ yra įsikūrusi lengvai pasiekiamoje, Vilniaus miesto išskirtinėje vietoje – prekybos ir renginių centre VCUP, 5-ame aukšte, su patogiu privažiavimu ir automobilių parkavimo vietomis. Antžeminėje aikštelėje galėsite saugiai palikti automobilį 3 val. nemokamai darbo dienomis, o savaitgaliais ir švenčių dienomis – neribotą laiką.

Į kainą įskaičiuotas visas vaikų žaidimų kambarys Jūsų privačiai šventei, į kurį galite atsivesti iki 35 asmenų. MAŽŲJŲ KARALYSTĖS personalas mielai padės rasti animatorių, parinks dekoracijas, šventinius indus, kuriuos galėsite užsisakyti vietoje. Puikų ir vaikams tinkantį maistą, šventinį tortą, įvairius užkandžius, gardumynus, skanumynus – viską rasite pas mus vietoje, nes bendradarbiaujame su aukštos kokybės meistrais arba galėsite atsinešti viską savo. Pasirūpinsime programa, patarsim, padėsim, nudžiuginsim. Tai bus įsimintina šventė Jums ir Jūsų vaikams.

Jums priklausys:
visas vaikų žaidimų kambarys, nebus jokių pašalinių asmenų;
stalo vanduo su citrina/apelsinu du grafinai;
vaikiška, linksma, šauni muzika;
Elektroninis pakvietimas šventės dalyviams;

Už papildomą mokestį:
galima užsisakyti animatoriaus programą, (personažų gausa, pasirinkimas labai didelis);
galima užsisakyti trumpą gimtadienio fotosesiją;
galima užsisakyti profesionalią fotosesiją;
už papildomą mokestį galėsite prasitęsti savo šventę.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. . Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio nuoroda: http://www.mazujukaralyste.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 125 EUR
Nuolaida 50%
Pasiūlymo kaina 62,5 EUR

Akcijos sąlygos
• 3 val. trukmės vaiko gimtadienis (nuo penktadienio iki sekmadienio) žaidimų erdvėje MAŽŲJŲ KARALYSTĖ Vilniuje
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja iki 2018 m. gruodžio 31 d.

Kontaktai
Vilnius, Upės g. 9, (PC VCUP, 5 aukštas)

Pardavime iki 2018 08 31 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.
Paslaugos teikėjas