Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dantų akmenų pašalinimas šunims ir katėms ar pieninių dantų pašalinimas šuniukams 35 EUR

35.00
Jeigu norite, kad jūsų šuns dantys būtų sveiki, turite juos prižiūrėti. Ir jeigu apie tai dar nepagalvojote, niekada nevėlu pradėti rūpintis dantimis.
 
Šuo, kaip ir žmogus, gimsta su pieniniais dantimis. 4-5 mėnesių amžiaus jie palaipsniui keičiasi į nuolatinius. Tirpstant pieninių dantų šaknims ir stumdant naujai dygstamų nuolatinių dantų, jie iškrenta iš dantenų. Kartais tas neįvyksta – nuolatinis dantis jau išauga, o pieninis lieka dantenoje Dažniausiai tai įvyksta su iltimis, kai augimo metu nuolatinis dantis užauga greta pieninio, vietoje jo. Tuomet turite pieninį dantį ištraukti pincetu arba replėmis. Jeigu dantis laikosi tvirtai, teks kreiptis į specialistus. Kitu atveju nuolatinis dantis išaugs kreivai ir žalos dantenas.

Neįtikėtina,  apie 80 proc. šunų, kuriems jau daugiau kaip 3 metai, kenčia nuo dantenų ligų, o daugelis šunų šeimininkų nekreipia į tai dėmesio. Ne visi šunų šeimininkai suvokia,
kad šunų dantys išliks sveiki ir stiprūs tik nuolatos juos prižiūrint ir reguliariai tikrinant. Kartais jums net nereikia apžiūrėti šuns dantų, kad sužinotumėte apie burnos problemas. Jeigu jūsų šuo leidžia jums suprasti, kad kenčia nuo kažkokių pojūčių burnoje, pavyzdžiui, dažnai liečia ją letenėle arba yra neramus, prislėgtas, jaučia bendrą silpnumą ir praranda apetitą, tai gali būti, kad jūsų šuniui skauda dantis.

Viena iš dažniausių dantų ligų – dantų akmenys.   Kai kurių veislių šunis, pavyzdžiui, taksus, špicus, miniatiūrinius pudelius dantų akmenys gali kamuoti jau jauname amžiuje. Jie susidaro iš seilėse esančio kalcio, todėl dažniausiai kenčia arčiausiai seilių liaukų esantys dantys – iltiniai ir krūminiai viršutiniame žandikaulyje.

Akmenų susidarymą skatina ir švelnus maistas, kuris nenuvalo nuo dantų paviršiaus nuosėdų. Seilėse esantis kalcis jungiasi su burnos gleivinės ląstelėmis, baltymais ir bakterijomis. Susidariusi pilkai geltona arba rudai juoda masė tvirtai padengia danties kaklelį. Būna atvejų, kad dantų akmenys taip apdengia dantį, kad šį sunku beįžiūrėti. Jie būna tokio dydžio, jog sunku atskirti nuo paties danties. Kaupiantis akmenims tarp dantų susidaro įvairios nišos, plyšiai. Maisto likučiai juose pradeda gesti, skleisdami nemalonų kvapą. Kartais akmenys siekia net dantų šaknis. Dirginamos dantenos, vystosi jų uždegimai. Tai gali būti ir dantų byrėjimo priežastis.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Svarbi informacija

Reguliari kaina 50 EUR
Nuolaida 30%
Pasiūlymo kaina 35 EUR

Akcijos sąlygos

• Privaloma registracija telefonu: +37065057888
• Kuponas galioja iki  2018 m. rugpjūčio 30 d.

Kontaktai
Savanorių pr. 13A  Vilnius

Pardavime iki 2018 08 01 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
VšĮ Pagalbos gyvūnams langelis
Savanorių pr. 13 A Vilnius