Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šv. Kristoforo orkestras ir Golda Tatz

K 2018-06-07 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
5.58 - 18.58
Birželio 7 d., ketvirtadienį, 19.00 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30)
GOLDA VAINBERG-TATZ (fortepijonas, JAV)
Vilniaus m. sav. ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas – MODESTAS BARKAUSKAS
Dirigentas – DONATAS KATKUS
Programoje:
PASAULINĖ JANO RADZYNSKI KONCERTO PREMJERA
Parašyta specialiai G. Tatz ir Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui
W. A. Mozart Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 26
I. Allegro
II. Larghetto
III. Allegretto
Koncerto solistę, JAV pianistę Goldą Vainberg-Tatz su Lietuva sieja ypatingas ryšys. Jos mama yra iš geto iš gelbėta ir Rokiškio klebono išauginta mergaitė. Šiuo metu Golda – garsi Niujorke gyvenanti pianistė ir pedagogė. Šiamekoncerte išgirsime jai ir Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui pašvęsto žymaus Amerikos kompozitoriaus JanoRadzynski koncerto fortepijonui ir styginių orkestrui pasaulinę premjerą.

Muzikinį išsilavinimą G. V. Tatz įgijo Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, studijas tęsė Izraelio Rubino muzikos akademijoje, Tel Avivo universitete ir Džiuljardo aukštojoje muzikos koledže Niujorke. Kaip solistė Golda pasirodė visoje Europoje, Izraelyje ir JAV, bei dalyvavo Europos radijo ir televizijoslaidose. Kaip kviestinė atlikėja, dalyvavo Zalcburgo Mocarteumo, Vilniau festivaliuose, Puigcerda muzikos festivalyje Ispanijoje, Tarptautiniuose Italijos Garfagniana muzikos, Puerto Riko pianistų festivaliuose, Izraelio kamerinės muzikos festivalyje, Tarptautiniame Šanchajaus pianistų ir Himalajų festivaliuose.Gimtoje Lietuvoje yra ne kartą pasirodžiusi su Lietuvos simfoninias ir kameriniais orkestrais: Nacionaliniu simfoniniu (diriguojant Robertui Šervenikui, Zeevui Dormanui), Lietuvos kameriniu, (diriguojant Sauliui Sondeckiui, Modestui Pitrėnui), Kauno simfoniniu (diriguojant Johnui Fisheriui).

Pianistė yra pelniusi įvairių prizų ir apdovanojimų – ji tarptautinių konkursų laureatė ir įvairių prestižinių fondų stipendininkė. Paminėtini jos laimėjimai Tarptautiniuose konkursuose Mičigano universitete, „WorldPiano Competition“ Cincinatyje, Ohajuje, „Frina Awerbuch“ tarptautiniame konkurse Niujorke, Palm Byčo tarptautiniame konkurse Floridoje, „Prix-du Disque“ apdovanojimas už muzikos įrašus Prancūzijos pianistų institute Paryžiuje.

Golda Vainberg-Tatz yra įrašiusi kompaktinių plokštelių su Valstybiniu Vilniaus kvartetu ( Delos, JAV), smuikininku Raimundu Katiliumi, Maskvos kameriniu orkestru ir solo. Jos įrašai yra pelnę aukščiausius kritikų įvertinimus žurnaluose „Fanfare“ ir „American Record Guide“.

Renginio nuoroda: http://www.kristoforas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šv. Kristoforo orkestras ir Golda Tatz K 2018-06-07 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 5.58 - 18.58
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva