Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ARCADE FIRE - Everything Now Continued

Pr 2018-08-06 20:00
Mežaparka Zaļais teātris, Rīga
46.20 - 60.20
Grupė „Arcade Fire“ surengs vienintelį koncertą Baltijos šalyse

Kanados roko supergrupė „Arcade Fire“ surengs ilgai lauktą vizitą į Baltijos šalis. Vienintelis pasaulinių muzikos žvaigždžių koncertas rugpjūčio 6 d. įvyks Latvijoje Miško parko „Žaliajame teatre“ Rygoje. Populiarioji grupė, praeityje surengusi bendrą turą su „U2“ ir bendradarbiavusi su David Bowie, pristatys naujausią albumą „Everything Now“ ir atliks geriausius savo hitus.

Bilietus į vienintelį „Arcade Fire“ koncertą Batijos šalyse galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

„Arcade Fire“ – „Everything New“: https://bit.ly/2rpyTBZ

Kanadiečių rokerių grupėje „Arcade Fire“, kurios pagrindą sudaro sutuoktiniai Win Butler ir Régine Chassagne, taip pat groja Richard Reed Parry, Tim Kingsbury, Jeremy Gara ir lyderio jaunesnysis brolis William Butler. Pasaulinėse gastrolėse prie grupės prisijungė buvusi pagrindinė sudėties narė Sarah Neufeld, perkusininkas Tiwill Duprate ir saksofonininkas Stuart Bogie.

2000 m. susikūrusi grupė debiutinį albumą „Funeral“ išleido 2004-aisiais. Dar po ketverių metų išleistas albumas „Neon Bible“ grupę pavertė tikromis žvaigždėmis – šis įrašas prestižiniuose „Meteor Music Awards“ apdovanojimuose buvo paskelbtas „Geriausiu tarptautiniu albumu“, o svarbiausioje Kanados muzikos apdovanojimų „JUNO“ ceremonijoje „Arcade Fire“ kūrinys paskelbtas „Geriausiu metų alternatyvios muzikos albumu“.

„Arcade Fire“ – „Reflektor“: https://bit.ly/1bdNL4V

Trečiasis grupės studijinis albumas „The Suburbs“ dienos šviesą išvydo 2010 m. ir iškart pelnė ne tik melomanų, bet ir kritikų pripažinimą. Įrašas, kuris pelnė daugelį svarbiausių apdovanojimų, „Metų albumu buvo paskelbtas „Grammy“ ir „Juno Awards“ apdovanojimuose, o britų muzikos apdovanojimų „Brit Awards“ ceremonijoje buvo pripažintas „Geriausiu tarptautiniu albumu“.

Apdovanojimų lietus nesibaigė ir 2013 m., išleidus albumą „Reflektor“. Tais pačiais metais buvo įrašytas režisieriaus Spike Jonze filmo „Her“ garso takelis, už kurį grupės nariai William Butler ir Owen Pallett buvo nominuoti „Oskarui“. Netrukus „Arcade Fire“ surengė bendrą turą kartu su airių roko supergrupe „U2“, su jais bendradarbiauti panoro pats David Bowie.

„Arcade Fire“ – „Ready To Start“: https://bit.ly/1hPRRGM

Pernai „Arcade Fire“ išleido penktąjį studijinį albumą „Everything Now“, kurį, kartu su geriausiais savo hitais, grupė ir pristato pasaulinėse gastrolėse. Šiuo metu grupė koncertuoja Europoje, o vėliau surengs turą po JAV. Rugpjūčio pradžioje rokeriai grįš į Europą tam, kad surengtų pasirodymus Rusijoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Portugalijoje, Belgijoje ir Latvijoje. Vienintelis „Arcade Fire“ koncertas Baltijos šalyse vyks Latvijoje rugpjūčio 6 d. Miško parko „Žaliajame teatre“ Rygoje.

Naujausias „Arcade Fire“ hitas – „Money + Love“: https://bit.ly/2pg1k5e

Renginio nuoroda: http://www.everythingnow.com

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ARCADE FIRE - Everything Now Continued Pr 2018-08-06 20:00 Mežaparka Zaļais teātris, Rīga 46.20 - 60.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio bilietai į šį renginį yra skirtingų kainos kategorijų. Bilietai nesiskiria kokybe. Prašome pasirinkti pigiausios kainos kategorijos bilietus.

Bilietus draudžiami naudoti bet kokiuose konkursuose ir kampanijose be koncerto vykdytojo leidimo.

Išankstinis pardavimas su kodu registruotiems "Positivus" naudotojams 2018-04-03 10:00
Viešasis prekyba  22018-04-04 10 val

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:00
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Vieta skirta neįgaliesiems vežimėliuose: taip

Įsigijus bilietus į Baltarusijoje, Estijoje bei Latvijoje vykstančius renginius yra išrašomas bilietų pirkimo patvirtinimas.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Organizatorius
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga