Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Phillipe Graffin

Š 2018-08-11 15:00
Baisogalos dvaras, Baisiogala
Prancūzų smuikininkas Phillipe Graffin mokėsi pas šv. atminties Joseph Gingold ir Philipp Hirschhorn. Jis yra plačiai pripažintas kaip prancūziško repertuaro bei retai atliekamos ir šiuolaikinės muzikos interpretatorius.

Jis naujai atrado Chausson “Poemos” ir Ravelio “Čigonės” originalias versijas ir atliko pamirštus Faure ir anglų kompozitoriaus Samuel Coleridge-Taylor koncertus smuikui.

Smuikininkas grojo su didžiausiais mūsų laikų muzikais – lordu Menuhinu, M. Rostropovičium, Martha Argerich and S. Commisiona. Jis nuolat bendradarbiauja su violončelistais Gary Hoffmann ir Truls Mork, pianistais Pascal Dovoyon, Stephen Kovasevič, Claire Desert ir “Chilingirian” kvartetu. Ph. Graffin yra kamerinės muzikos festivalio “Consonances” Sant Nazare (Prancūzija) įkūrėjas ir meno vadovas. Jis koncertavo BBC Proms kameriniės muzikos koncertų cikle, buvo keleto kamerinių projektų Londono “Wigmore Hall” meno vadovu. Kaip solistas jis koncertavo Europoje bei su daugeliu Didžiosios Britanijos orkestrų.

Ne vienas kompozitorius yra parašęs jam kūrinių – David Matthews, Yves Prin, Vassili Lobanov, Philippe Hersant. Lietuvių kompozitorius Vytautas Barkauskas dedikavo atlikėjui savo Koncertą smuikui “Jeux”, bei parašė Dvigubą koncertą “Duo Concertante” jam ir altistei Nobuko Imai.  Nesenai rusų kompozitorius Rodion Ščedrin sukūrė Koncertą smuikui, trimitui ir styginių orkestrui ir dedikavo Philippe Graffin’ui.

Philippe įrašė Ysaye Sonatas, visus Chausson kamerinius kūrinius, tris Saint-Saens koncertus smuikui, retai atliekamus prancūzų kompozitorių kūrinius smuikui ir orkestrui, bei retai atliekamas Pierre de Breville ir Joseph Canteloube sonatas (Hyperion).  Avie Records įršašų kompanija išleido jo įgrotą afro-anglų kompozitoriaus Samuel Colaridge-Taylor Koncertą smuikui ir Debussy, Enesco ir Ravelio kūrinių rečitalį. Be pernai Avie Records įrašų kompanijoje įgrotų Elgaro Koncerto ir Chausson “Poemos” originalių versijų, bei ASV Gold įrašų studijoje su Raphael Wallfisch įgrotos Miklos Rosza “Sinfonia Concertante”, Graffin’as nensai išlido dvigubą Mozarto duetų ir “Sinfonia Concertante” kompaktinę plokštelę su Nobuko Imai.

Philipe Graffin griežia smuiku, kurį Domenico Busano pagamino 1730 m. Venecijoje. Pastaruoju metu smuikininkas dėsto Paryžiaus ir Briuselio muzikos akademijose.
 

Renginio nuoroda: http://www.tytuvenufestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Phillipe Graffin Š 2018-08-11 15:00 Baisogalos dvaras, Baisiogala
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 60 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
R. Žebenkos g. 12 Baisiogala Lietuva
Organizatorius
Tytuvėnų festivalis, VšĮ
Savanorių g. 10 Tytuvėnai