Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

N.Kazlaus vokalo ir aktorinio meistriškumo vasaros akademijos Baigiamasis dalyvių koncertas 2018

Š 2018-07-21 20:00
Kurhauzo salė, Palanga
15.00
„Nomedos Kazlaus vokalo ir aktorinio meistriškumo vasaros akademija“ 2018 Palanga liepos 16-21 d.

BAIGIAMASIS IŠKILMINGAS DALYVIŲ KONCERTAS

LIEPOS 21 d. 20 val. Palangos Kurhauze

Bilietus platina: www.bilietai.lt
ir valandą prieš koncertą Kurhauze

Pedagogai:
NOMEDA KAZLAUS (sopranas, Lietuva)
LINAS DUŽINSKAS (fortepijonas, Lietuva)
RIMANTAS VAITKEVIČIUS (aktorius, Lietuva)
ir dalyviai:
Laima Česlauskaitė, Kasparas Damulis,  Jekaterina Tretiakova, Vaiva Bitinaitė, Valerija Iljin Iljinaitė, Olga Vasilenko-Zacharova, Jonas Šerbiakas, Paulius Rimeikis, Marius Mickus ir kiti.


„Nomedos Kazlaus vokalo ir aktorinio meistriškumo vasaros akademija“ Lietuvoje vyks jau ketvirtą kartą (projektas pradėtas 2015 m. pavadinimu „Palangos vasaros akademija“).

2018 m. LRT TV sukūrė dokumentinę apybraižą apie vasaros akademija “Dainuojanti vasara”, rež. R.Babrauskas.
Baigiamasis iškilmingas dalyvių koncertas – tai tarptautinio edukacinio - tęstinio, intensyvaus ugdymo projekto jaunimui – kasmetinės vokalo ir aktorinio meistriškumo tobulinimo vasaros akademijos (Kursų – Seminarų) Palangoje, Lietuvos kurorte prie jūros finalinis akordas, kuriuo dalyviai galės pademonstruoti pajūrio publikai įgytas žinias ir patobulintus įgūdžius, gaus kursų baigimo Diplomą, o vokalo pedagogai - Kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą.

Akademijoje dalyvauja įvairaus žanro vokalistai, vokalo besimokantys moksleiviai ir studentai, profesionalūs dainininkai, vokalo pedagogai bei muzikos mokytojai, norintys kelti savo kvalifikaciją.

Daugiau informacijos: www.nomedakazlaus.com 

Įkūrėja ir meno vadovė – NOMEDA KAZLAUS (sopranas, Lietuva)
– operos žvaigždė, pelniusi tarptautinį pripažinimą, viena žymiausių šių dienų Lietuvos operos sopranų, keturių tarptautinių konkursų laureatė, TV laidų vedėja, vokalo pedagogė, daugelio tarptautinių konkursų žiuri pirmininkė ir komisijos narė, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premijos laureatė (2007 m.), nuolat dainuojanti pagrindinius vaidmenis  prestižiniuose Europos teatruose bei koncertų salėse tarptautiniuose projektuose: Barselonos ,,Gran Teatre del Liceu”, Maskvos Didžiąjame teatre, Ravenos ,,Teatro Alighieri” ir Venecijos “Malibran” Italijoje, Marijos teatre Sankt Peterburge, “St.Johns Smit Square” Londone, Maskvos filharmonijos Didžiojoje salėje, ,,Castell de Peralada” Ispanijoje, Kremliaus ,,Gostinyj Dvor” ir kt. Pagrindiniai vaidmenys – nuo R.Vagnerio Izoldos bei Brunhildos iki Dž.Verdžio Elizabetės ir L.van Bethoveno Leonoros. Perėmė pasaulio vokalo įžymybių kaip Montserrat Caballe ir kt. profesines paslaptis, įgijo didelę patirtį tarptautiniuose vokalo meistriškumo kursuose. Vedė vokalo meistriškumo pamokas Lietuvos muzikos ir teatro Akademijoje. Respublikinio V.Jonuškaitės-Zaunienės dainininkų konkurso komisijos pirmininkė, Eurovizijos nacionalinės komisijos pirmininkė (2016), tarptautinio konkurso “Muzikos talentų lyga” komisijos pirmininkė ((2016 m.), J.Sibelijaus vardo tarptautinio dainininkų konkurso komisijos narė (2017), LRT laidų ciklo ”Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus” idėjos autorė, prodiuserė ir vedėja.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
N.Kazlaus vokalo ir aktorinio meistriškumo vasaros akademijos Baigiamasis dalyvių koncertas 2018 Š 2018-07-21 20:00 Kurhauzo salė, Palanga 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Lietuva
Organizatorius
Ta pati renginio vieta