Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lilas ir Innomine - Klaipėda (Special guest: Junior A)

Pn 2018-08-10 20:00
Klaipėdos Elingas, Klaipėda
Renginio dieną bilietai brangs!

Rugpjūčio 10d. surengsime koncertą Klaipėdoje, tai bus didžiausias iki šiol mūsų surengtas koncertas po atviru dangumi.

Pasistatysime didelę sceną pačiame Klaipėdos centre, suvešime tiek įrangos, kad patiems akyse mirgėtų, ir užkursime rokenrolą. Tiek, kiek sugebame sugalvoti, padaryti ir įpirkti – viskas bus šiame koncerte.

Koncertas vyks kruizinių laivų terminalo teritorijoje esančiame elinge „Elingas.lt“. Tai buvusi laivų statykla, joje likusios unikalios metalinės konstrukcijos, jas supa išskirtinė pramoninė, urbanistinė aplinka. Tik pamačius šią erdvę kilo apie 400 minčių kokį gerą vakarėlį galima čia užkurti. Atėjo laikas tai realizuoti.

Special guest: Junior A

Junior A – tai „electro pop“ atlikėjas Tautvydas, kurį jau puikiai pažįsta ne tik Lietuvos publika. Jo daina „Sleep machine“ užkariavo JAV muzikos topus ir sužavėjo muzikos įrašų gigantus. Koncerto Klaipėdos elinge metu nuskambės jau publikos širdis spėję užkariauti Junior A hitai: „Flashbacks“, „Sleep machine“, „Paper planes“, „Neon“, „Violent“ ir kiti.

Elektroninės muzikos kūrėjas Junior A pasakojo esantis ne tik „Lilo ir Innomine“ kūrybos gerbėjas, bet ir artimas bičiulis. Junior A su Innomine susipažino įrašų studijoje. „Jis man pasirodė labai gyvas ir geras bičas. Kai Innomine pasiūlė apšildyti savo grupę, buvo labai malonu ir gera. Tai smagus įvertinimas“, – sako Junior A, Klaipėdoje surengsiantis valandos trukmės pasirodymą.

VIP bilietų turėtojų laukia geriausia matomumo zona, atskiras įėjimas, baras bei atskiri tualetai. Pakyloje taip pat bus įrengtas stogas, apsaugantis nuo bet kokio oro.

VIP zonoje galima naudoti bedūmius tabako produktus (IQOS, elektronines cigaretes). Paprastų cigarečių rūkymas yra draudžiamas.

Renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir publikuojamos socialiniuose tinkluose bei žiniasklaidos priemonės.
 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/1519779811478519/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Lilas ir Innomine - Klaipėda (Special guest: Junior A) Pn 2018-08-10 20:00 Klaipėdos Elingas, Klaipėda
Svarbi informacija
Renginio vieta žemėlapyje čia

VIP bilietų turėtojų laukia geriausia matomumo zona, atskiras įėjimas, baras bei atskiri tualetai. Pakyloje taip pat bus įrengtas stogas, apsaugantis nuo bet kokio oro.


Didesnį staliukų planą galite pažiūrėti ČIA


Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 4 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir publikuojamos socialiniuose tinkluose bei žiniasklaidos priemonės.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta