Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jessie Ware

Pr 2018-07-23 20:00
Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius
40.00 - 60.00
Jessie Ware

Nuoširdumu milijonus klausytojų visame pasaulyje pavergusi Jessie Ware pernai, po trejų metų pertraukos, pristatė savo trečiąjį albumą „Glasshouse“. Šiemet atlikėja atvyks į Lietuvą ir liepos 23 d. VU botanikos sode pristatys savo švelnias ir romantiškas meilės balades. Koncertą apšildys Ieva Zasimauskaitė.

Debiutinę dainą J. Ware išleido  2011 m.  Po metų atlikėja įrašė albumą „Devotion“, kurį  iš karto pastebėjo  muzikos kritikai ir žurnalistai. Lyriškos ir svajingos J. Ware dainos rado atsaką ir žmonių širdyse. 2014 m. atlikėja išleido savo antrąjį albumą „Tough Love“, kuris kaip ir pirmasis, pateko į dešimties populiariausių Jungtinės Karalystės albumų sąrašą. Po jo sekė kūrybinė pertrauka, kurios metu atlikėja tapo mama.

Nors nauji J. Ware albumai neišleidžiami kasmet, kiekvienas jos darbas tampa tikru įvykiu muzikos pasaulyje ir yra labai laukiamas gerbėjų. Jessie Ware vardą beveik kasmet galima išvysti prestižinių „Mercury Prize“, MOBO ir BRIT apdovanojimų nominantų sąrašuose.

„Iki šiol buvau išleidusi du albumus ir jutau, kad ne viskas, ką norėjau pasakyti, buvo į juos sudėta. Vis dar jutau kūrybinį alkį. Mano dukra tapo mano mūza ir įkvėpė mane naujoms kompozicijoms. Kūriau šį albumą su daugelių žmonių, tarp kurių „Francis and the Lights“, Ed Sheeran, Cashmere Cat, Julia Michaels, tačiau jis išėjo labai asmeniškas. Kai pradėjau dirbti su  trečiojo albumo kompozicijomis, maniau, kad rašau tik atskiras dainas. Tačiau kai viskas susijungė, aš pamačiau, kad šis albumas įkvėptas ir skirtas mano šeimai: vyrui ir vaikui. Pastarieji metai buvo labai intensyvūs, o albumas atspindi visus mano pakilimus ir nesėkmes, baimes ir, aišku, visą naujos gyvybės atsiradimo grožį bei stebuklą“, – apie naujojo albumo atsiradimą pasakoja atlikėja.

2017 m. atlikėja pristatė naujausią albumą „Glasshouse“ ir leidosi į pasaulinį turą, į kurį įtraukta ir Lietuva. Dėl aksominio balso ir romantiškos nuotaikos, kuria dvelkia J. Ware koncertai, dainininkė dažnai yra lyginama su Sade. Pati J. Ware ne vieną kartą yra sakiusi, kad ji nori tapti klasikine populiariosios muzikos atlikėja, kaip Whitney Houston ir Annie Lennox. „Jos yra išties ypatingos. Aš noriu būti tokia pati kaip jos“, – sako atlikėja.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jessie Ware Pr 2018-07-23 20:00 Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 40.00 - 60.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Kairėnų g. 43 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta