Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės PIKASO 18+

Pn 2018-07-20 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
23.00 - 30.00
Grupė „Pikaso“ savo gerbėjams pristato didžiulės sėkmės susilaukusio jubiliejinio turo „18+“ finalinį koncertą. Finalinis koncertas „18+“ liepos 20 d. 20 val. įvyks Palangos koncertų salėje. Tai didžiausias šiais metais įvyksiantis grupės solinis pasirodymas. Turo metu dainas „Sudie“ ir „Dešimt priežaščių“ atlikti grupė į sceną pasikviesdavo įvairias žinomas Lietuvos dainininkes. Ši tradicija bus tęsiama ir šį kartą. Tai – Irūna Puzaraitė-Čeponienė. Tai pat bus pristatyta ir viena visiškai nauja daina „Nusinešk mane“   - duetas su legendine grupe „Man-go“.

„Ačiū už meilę, kurią jautėm viso turo metu! Klaipėda, Kaunas, Šiauliai, Alytus, Panevėžys, Plungė, Mažeikiai! Šitų vakarų nepamiršim. Palangos koncertų salė 07 20. Pasižymėkit. Ten bus labai gerai. Mylim!“ – sakė Haroldas, Rokas ir Valdas.

Šiemet grupė atsisakė koncertuoti įvairiuose Palangos klubuose ir surengs šį vienintelį pasirodymą šiame mieste. Vaikinai sakė „ surengsime patį geriausią grupės koncertą.“

Koncerte skambės geriausios per 18 grupės gyvavimo metų sukurtos dainos.

https://www.youtube.com/watch?v=NFrL99KQx9k
https://www.youtube.com/watch?v=UMbPGl6j1zk
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Grupės PIKASO 18+ Pn 2018-07-20 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 23.00 - 30.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
VšĮ Televizijos prodiuseriai
Baltijos pr. 117-90 Klaipėda