Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Džordana Butkutė - Klaipėda | Vienintelis vasaros pasirodymas

Š 2018-08-11 20:00 - S 2018-08-12 04:00
Klaipėdos Elingas, Klaipėda
23.00 - 59.00
Džordana Butkutė koncertuos Klaipėdoje – laukia geriausių dainų šou 

Viena populiariausių šalies atlikėjų Džordana Butkutė atvyksta į Klaipėdą, kurioje rugpjūčio 11 dieną surengs nepamirštamą šou. Didžiausiam šių metų koncertui po atviru dangumi dainininkė pasirinko netradicinę vietą – kruizinių laivų terminalo teritorijoje stūksantį unikalų senovinį elingą. Tai bus didžiausias šių metų Dž. Butkutės koncertas Lietuvoje.

„Visi Džordanos koncertai yra ypatingi, tačiau skirtingi. Pajūryje vyksiantis šou atspindės vasarišką nuotaiką: bus nuotaikingas, linksmas ir su didžiausiais hitais“, – pasakoja dainininkės sutuoktinis ir vadybininkas Elegijus Strasevičius.

„Nusprendėme, kad Klaipėdoje skambės seniausi ir žinomiausi mano hitai. Daugiausia dėmesio koncerte bus skirta senoms dainoms, o naujų bus vos keletas. Tauta labiausiai nori visiems puikiai žinomų dainų. Nusprendėme šį prašymą įgyvendinti“, – pasakoja Dž. Butkutė pridurdama, kad nekantrauja susitikti su savo gerbėjais.

Dž. Butkutė savo koncertų techniniais sprendimais sugeba nustebinti visko mačiusią publiką. Šį kartą koncertui bus paruošti specialūs techniniai sprendimai, kurie skirsis tiek nuo arenoje vykusių atlikėjos koncertų, tiek nuo kitų elinge „Elingas.lt“ vykstančių renginių.

„Ši vieta mums paliko labai įdomų įspūdį. Turime įvairiausių minčių, kaip nustebinti publiką. Tikiuosi, kad pavyks įgyvendinti viską, ką sugalvojome. Kiekvienas Džordanos koncertas stebina vis kita scenografija, šou būna tikrai įspūdingas. Tad ir šį kartą bus tikrai ne prasčiau. Išnaudosime geležines konstrukcijas, vieta bus apšviesta, koncertą lydės įspūdingos vizualizacijos. Kartu su mumis komandoje dar dirba 40 žmonių, tad rezultatas bus tikrai džiuginantis“, – šypsosi E. Strasevičius.

VIP zonoje galima naudoti bedūmius tabako produktus (IQOS, elektronines cigaretes). Paprastų cigarečių rūkymas yra draudžiamas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Džordana Butkutė - Klaipėda | Vienintelis vasaros pasirodymas Š 2018-08-11 20:00 Klaipėdos Elingas, Klaipėda 23.00 - 59.00
Svarbi informacija
Didesnį staliukų planą galite pažiūrėti ČIA

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 4 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta