Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) LOTYNŲ AMERIKOS RITMAI | KAUNAS

K 2018-05-03 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys LOTYNŲ AMERIKOS RITMAI, kuris turėjo įvykti gegužės 3 d. Kaune yra atšauktas.
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: www.bilietai.lt/file/id/34593
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų Gegužės 4 dienos.

Bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurią rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34883 ) nuo balandžio 25 d.:
1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
4. "Girstutis", Kultūros ir sporto centras, Kovo 11-osios g. 26
5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
10. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai
11. „Girstutis“, Kultūros ir sporto centras, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
Grąžinimai atliekami iki gegužės 10 d.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Trimitininkas KONSTANTIN JEMELJANOV (JAV)

KONSTANTIN JEMELJANOV - talentingas trimitininkas, kilęs iš Rygos. Unikaliu talentu ir profesionalumu visus sužavėjo dar būdamas ypač jaunas - laimėjo daugybę konkursų bei apdovanojimų, koncertavo visoje Europoje kartu su Maskvos baletu ir labai greitai tapo Latvijos geriausiu trimitininku. Muzikos mokslus krimto ne tik Latvijoje. Gilinti žinias ir tobulinti savo gabumus išvyko į JAV - prestižinį Berklio muzikos koledžą Bostone. Dirbo kartu su mokytoju dr. David Baker iš Indianos universiteto. Įgijo ir magistro laipsnį Pietų Kalifornijos universitete Los Andžele.

Baigtos studijos ir įgyti moksliniai laipsniai neatspindi tikrųjų Konstantin Jemeljanov pasiekimų muzikos srityje. Jis nuolat kuria, atlieka muziką, dėsto. Konstantin savo profesionaliu talentu, skleidžiamu unikaliu trimito garsu bei grojimo stiliumi ir technika neabejotinai užkariavo labai svarbią vietą džiazo muzikos pasaulyje. Turėjo garbę studijuoti ir dirbti su Arturo Sandoval, Ambrose Akinmusire, Grammy apdovanojimų nugalėtoju Vince Mendoza, Bob Mintzer ir Alan Pasqua. Koncertavo kartu su Randy Brecker, „New York Voices“, Raimondu Paulu, The Jonathan Goldman Big Band, Jill Sobule, Jimmy McConnell Big Band, Los Andželo Mambo All-Star Big Band ir kt.

Daugiau informacijos apie Konstantin Jemeljanov:
http://konstantinsjemeljanovs.com/


Trimitininkas LAWRENCE GILLESPIE (JAV)

LAWRENCE GILLESPIE – profesionalus trimitininkas, turintis daugiau nei 40 metų grojimo ir mokytojavimo patirtį. Baigė Los Andželo Valley koledžą. Patirties sėmėsi iš mokytojų Graham Young, Bobby Shew, George Graham, Charley Davis ir kt. Muzikuodamas išmaišė visą pasaulį su daugybe gerai žinomų atlikėjų ir muzikos kolektyvų, tarp kurių reiktų paminėti Woody Herman ir Ray Charles bigbendus. Los Andžele jis vadovauja savo nuosavam bigbendui bei džiazo muzikos grupėms su kuriomis aktyviai koncertuoja populiariausiose kavinėse, džiazo klubuose ir privačiuose vakarėliuose. Taip pat vadovauja ir bigbendams Niujorke bei Paryžiuje. Atlikėjas įrašė daugybę muzikos albumų ir yra pelnęs prizines vietas ne viename muzikos festivalyje bei konkurse.


Dirigentas BOBBY CHAVEZ (JAV)

BOBBY CHAVEZ – 45 metų patirtį muzikos industrijoje turintis kompozitorius, aranžuotojas, trimitininkas, vokalistas, perkusistas ir dirigentas. Dėl savo unikalumo ir universalumo jam jau teko bendradarbiauti su daugybe gerai žinomų muzikos kolektyvų (su Joker‘s Wild Swing orkestru, Los Andželo Mambo All-Star orkestru ir kitais apdovanojimus pelniusiais bigbendais). Bobby Chavez puikus mokytojas su kuriuo nori dirbti jaunieji talentai. Ypač tie, kurie domisi lotynų muzikos ritmais.

Daugiau informacijos apie Bobby Chavez:
http://www.cnleg3.com
https://www.elac.edu/academics/departments/music/bio/RobertChavez.htm


Dainininkė AIJA VĪTOLIŅA (Latvija)

Daugiau informacijos apie AIJA VĪTOLIŅA:
http://aijavitolina.com
https://www.facebook.com/AijaVitolina


ŠIAULIŲ BIGBENDAS (meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis)

Šiaulių bigbendas įsikūrė 2002 metais. Tuo metu dirigento ir meno vadovo pareigas ėjo Romualdas Jankus. 2006 metais prie komandos prisijungė Jaroslavas Cechanovičius ir tapo vyriausiuoju meno vadovu bei dirigentu. 2009 metais bigbendas įgijo profesionalaus džiazo orkestro statusą. Kolektyvas daug koncertuodavo. Parengė programas praktiškai su visais Lietuvos džiazo vokalistais. Dalyvavo Rygos, Liepojos, Minsko džiazo festivaliuose ir yra nuolatinis Birštono džiazo festivalio dalyvis.

2015 metais Šiaulių bigbendui pradėjo vadovauti Raitis Ašmanis (Latvija). Darbštus ir charizmatiškas dirigentas per 2 metus kartu su kolektyvu paruošė daugybę įvairiausių koncertinių programų: „Frank Sinatrai – 100!” su vokalistu Daumants Kalninš (Latvija) bei Lindyhop.lt klubo šokėjais, „Ellai Fitzgerald – 100” su vokaliste Cécilė Verny (Vokietija), programa su rokenrolo karaliumi Algirdu Šuminsku ir t.t. Jau numatyti labai įdomūs netolimos ateities projektai, kurie 2018 metais pradžiugins orkestro gerbėjus visoje Lietuvoje bei už jos ribų.

Vos subūrus Šiaulių bigbendą, gimė idėja organizuoti tarptautinį bigbendų festivalį „Big Band Festival Šiauliai“. Jame sudalyvavo daugybė profesionalių bigbendų ne tik iš Lietuvos, bet ir visos Europos bei Amerikos.

Daugiau informacijos apie Šiaulių bigbendą:
http://www.siauliaibigband.eu
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) LOTYNŲ AMERIKOS RITMAI | KAUNAS K 2018-05-03 18:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
L. Sapiegos g. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Ta pati renginio vieta