Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Maskvos cirko ''Dainuojantys fontanai'' | KLAIPĖDA

Š 2018-05-26 15:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
4.10 - 40.50
Maskvos cirkas kviečia į tarptautinį grandiozinį šou „Dainuojantys fontanai“

Garsusis Maskvos cirkas kviečia į tarptautinį grandiozinį šou „Dainuojantys fontanai“, kuriame dalyvaus Prancūzijos, Rusijos, Italijos, Kolumbijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Lietuvos cirko meistrai. 14-os metrų baseinas su fontanais, užburianti muzika, LED ekranai, naujausia kompiuterinė ir lazerių technika ir 85 artistai, kurių kostiumus ir aparatūrą atgabens 5 vilkikai. Vienintelis dviejų valandų trukmės (su pertrauka) šou „Dainuojantys fontanai“ vyks gegužės 24 d. Kauno sporto halėje, gegužės 26 d. Klaipėdos Švyturio arenoje ir gegužės 27 d. Vilniaus pramogų arenoje.

Bilietus į grandiozinį šou „Dainuojantys fontanai“ jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt

Netikėti oro akrobatų ir vaikščiotojų lynu numeriai, žonglierių ir akrobatų trupių pasirodymai, nuostabi režisūra ir aukščiausio lygio pasaulinių cirko žvaigždžių meistriškumas. Visi triukai atliekami be apsaugos. Visa tai ir daugiau žiūrovai pamatys „Dainuojantys fontanai“ programoje, kurios premjera įvyko 2017 m. gegužę. Absoliučiai naujas šou jau buvo pristatytas Italijoje, Prancūzijoje, Izraelyje ir Rusijoje.

Grandioziniame šou dalyvauja Maskvoje, Pekine, Monte Karle, Paryžiuje, Budapešte ir Barselonoje aukso medalius ir Grand-Prix apdovanojimus laimėję cirko meistrai. Visai šeimai skirtas šventinis šou „Dainuojantys fontanai“ – puiki proga pamatyti geriausius cirko artistus iš viso pasaulio, unikali galimybė įvertinti XXI a. pasaulinio cirko lygį.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Maskvos cirko ''Dainuojantys fontanai'' | KLAIPĖDA Š 2018-05-26 15:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 4.10 - 40.50
Svarbi informacija
Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2018 03 26 imtinai.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: ~30 minučių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 30% bilietams. Kiekis ribotas! Kaino nurodytos su nuolaida.
- vaikams iki 6 metų bilieto kaina 5 eur neužimant papildomos vietos (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Geradots SIA
Brivibas 136-1 Ryga